Corsair Void Elite Surround vs Corsair HS60 Pro

Yani eğer çok da değmeyecekse gidip yarı fiyatına Cooler Master CH321 almayı düşünüyorum. İstediğim sadece kulağımı acıtmasın, düzgün ses kasabileyim ve dayanıklı olsun.
Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA
Bu taraz kafa bandı tasarımı olan kulaklar çok rahat oluyor. Kardeşimde MSI DS502 7.1 var. Çok rahat ve bass seviyeleri de çok yüksek. Aslında ben de bahsettiğim MSI kulaklığı alacaktım ama usb ses kartı ayrı olan bir model arayışına girdim.

İşte kulaklık olduğu için denemeden yorum yapamıyorum.

2 haftadır HS60 Pro kullanıyorum. Kulaklığın kafa bandı bir tık rahatsız edebilir seni beni rahatsız etti açıkçası, kardeşim denedi onda da aynı oldu ama ses kalitesi muazzam aşırı fazla bir sesi var son seviye de tutamıyorum ki yüksek ses seven biriyimdir. 7.1 i kullanmıyorum gerek duymadım kulaklık stereo olarakta gayet iyi ses kasa bildiğim kulaklık. Müzik için sesler dengeli baslar çok hafif ön planda beni tatmin etti. Film izlerken de çatlamalar patlamalar aşırı iyi güzel zevk veriyor. Arka plan sesleri net duyabiliyorsun. Fiyatını hak eder ben gayet memnunum Void Elite ile arasında kalmıştım bir ara MediaMarkt'ta 459 TL'ye düşmüştü düşünmeden aldım mutluyum.

Geri
Yukarı