Corsair Void Elite Surround vs HS60 Pro

Void serisinden almanı öneririm. Benim HS60 eskidi ve pad'leri zor bulunuyor, Amazon'da var fakat 17 dolar pad'e 9-40 dolar da gümrük ve kargoya veriyorsun. Garanti kapsamında gelmekte olan pad'lerim: 1 günde, sadece 1 günde Hollanda'dan Türkiye'ye geldi ve gümrüğe takıldı. 2 haftadır gümrükte ve uğraşıyoruz. Onun pad'leri daha kolay bulunuyor. HS60'ın o kadar güzel geçmesine bakma videolarda. Ayarlanabilen kısmı gevşiyor ve bi süre sonra kendini bırakıyor. Ben zamanında 370TL ye almıştım şuan fiyatları uçmuş. Üretilmediğinden olsa gerek diye düşünüyorum. Void öyle değil o zaman da fiyatları yüksekti hala aynı fiyatlarda. Ayrıca daha kaliteli olduğunu da düşünüyorum Void'un.

Void serisinden almanı öneririm. Benim HS60 eskidi ve Pad'leri zor bulunuyor, Amazon'da var fakat 17 dolar Pad'e 9-40 dolar da gümrük ve kargoya veriyorsun. Garanti kapsamında gelmekte olan Pad'lerim: 1 günde, sadece 1 günde Hollanda'dan Türkiye'ye geldi ve gümrüğe takıldı. 2 haftadır gümrükte ve uğraşıyoruz. Onun Pad'leri daha kolay bulunuyor. HS60'ın o kadar güzel geçmesine bakma videolarda. Ayarlanabilen kısmı gevşiyor ve bir süre sonra kendini bırakıyor. Ben zamanında 370TL'ye almıştım şu an fiyatları uçmuş. Üretilmediğinden olsa gerek diye düşünüyorum. Void öyle değil o zaman da fiyatları yüksekti hala aynı fiyatlarda. Ayrıca daha kaliteli olduğunu da düşünüyorum Void'un.

Kumaş padleri olunca yalıtım anlamında biraz daha kötü olur diye emin olamadım. HS60'tan genel anlamda memnun musunuz? Kaç senedir kullanıyosunuz ve ses kalitesi, konfor anlamında gorüşleriniz neler hocam?

Kumaş padleri olunca yalıtım anlamında biraz daha kötü olur diye emin olamadım. HS60'tan genel anlamda memnun musunuz? Kaç senedir kullanıyosunuz ve ses kalitesi, konfor anlamında gorüşleriniz neler hocam?
Voidden her türlü daha memnun kalacağını düşünüyorum. Senin yerinde olsam düşünmeden void alırdım. Kumaş olunca yıkayabilirsin kumaşı tercih et. 2 yıldır kullanıyorum. Dip ses var eğer kulaklığın sesini orta/yüksek'te kullanırsan. Yani HS serisi bence daha bütçeye dayalı bir seri fakat malzemeden kaçmışlar gibi geliyor bana.

Voidden her türlü daha memnun kalacağını düşünüyorum. Senin yerinde olsam düşünmeden void alırdım. Kumaş olunca yıkayabilirsin kumaşı tercih et. 2 yıldır kullanıyorum. Dip ses var eğer kulaklığın sesini orta/yüksek'te kullanırsan. Yani HS serisi bence daha bütçeye dayalı bir seri fakat malzemeden kaçmışlar gibi geliyor bana.
Anladım teşekkürler görüşlerin için

Yeni konular

Geri
Yukarı