Corsair HS60 Pro vs Corsair Void Elite RBG

ilker0187

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar.

İki ürün de İtopya'da aynı fiyata düşmüş ve kararsız kaldım.

Bütçe 650-700 arası Corsair tercih etmek istememin sebebi mausum da aynı marka, almışken hepsi aynı olsun diyorum.

BF5 dışında çok fazla multi oyun oynayan birisi değilim, genelde hikayeli oyunları tercih ediyorum. Müzik de dinleyeceğim alacağım kulaklıkla.
Basların biraz iyi olmasını istiyorum. Başka marka tavsiyelere de açığım tabi.

Ne seçimi yaptınız ben de şu an karar aşamasındayım

Hocam ben de aynı bütçede kulaklık bakıyordum, Void Elite'in gövdesi gözüme düşmeye müsait gibi göründü, bazı yerlerde de okudum kulaktan kolayca düştüğünü. Eğer problem yapmayacaksanız onu öneririm, Void Elite Siyah, en düşük RGB İtopya'da 700TL, en düşük RGB'siz N11'de 600TL; HS60Pro en düşük Hepsiburada'da 600TL; HS50Pro en düşük Amazon'da 470TL. Ben kulaktan düşme sorunundan dolayı Void Elite almadım, HS60Pro ile HS50Pro arasında kaldım, HS50Pro aldım.

HS60 Pro. Void Elite'de cızırtı problemi vardı.

Hocam bildiğiniz gibi HS50Pro ile HS60Pro gövdeleri aynı. Ben HS50Pro aldım. Konforlu mu, kulaklara çok baskı yapıyor mu? Ses kalitesi konusunu bir kenara bırakın, HS60'ın kasası hakkında görüşleriniz neler? Teşekkür ederim.

Hocam bildiğiniz gibi HS50Pro ile HS60Pro gövdeleri aynı. Ben HS50Pro aldım. Konforlu mu, kulaklara çok baskı yapıyor mu? Ses kalitesi konusunu bir kenara bırakın, HS60'ın kasası hakkında görüşleriniz neler? Teşekkür ederim.
Deri yastıklara sahip olması nedeniyle yazın terleme yapabilir ama onun dışında dolgun kulak ve kafa yastıklarına sahip, kaliteli bir malzemesi var ve ses kalitesi de iyi. Alınabilir bir kulaklık bana kalırsa. HS60 Pro bütçesinde en çok önerebileceğim kulaklıklardan bir tanesi. Ama almadan önce incelemeleri izlenmeli.

@ilker0187 Kulaklık olarak ne aldınız önerir misiniz ?
@Sam Bridges sen ne önerirsin kulaklık olarak 750 tl bütçem var
HS60 aldım. Çok memnunum. Malzeme kalitesi, rahatlığı gayet iyi.
Sadece bas seviyesi bir tık daha yüksek olabilirmiş ama ben aşırı bas seven biri değilim.

HS60 aldım. Çok memnunum. Malzeme kalitesi, rahatlığı gayet iyi.
Sadece bas seviyesi bir tık daha yüksek olabilirmiş ama ben aşırı bas seven biri değilim.

Ben de HS50 Pro aldım hocam, gövdesi tamamen aynı zaten HS60 Pro ile. Şu anlık gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı