Corsair Void Pro vs Steelseries Arctis 5 vs HyperX Cloud 2

TálóN

Hectopat
Herkese merhaba, 500 TL gibi bir bütçeyle kendime bir kulaklık almak istiyorum. CSGO, PUBG, BF 5 ve Fortnite gibi oyunlar oynuyorum ve bolca müzik dinliyorum. Bütçem doğrultusunda bu üç kulaklık arasında kaldım. Arctis 5 ve Cloud 2 bütçemi biraz aşsa da biraz daha üzerine ekleyip alabileceğim kulaklıklar. Mikrofon kalitesi çok mühim değil. Ses kasmada iyi ve iyi müzik dinleyebileceğim rahat bir kulaklık istiyorum. Şu anda Void Pro daha iyi gibi geliyor fakat biraz daha araştırmam lazım. Bu kulaklıkların kullanıcılarını kulaklıkları hakkında yorum yapmaya davet ediyorum.

Açıkcası bende 3’ünün arasında kalıp tercihimi Arctis 5 2019 Edition’dan yana kullandım. Benim için en büyük önemi kulaklığın gerçekten kulakta olduğunu unutturacak kadar rahat ve hafif bir hissiyat vermesi. Hyperx Cloud 2 alıcaktım ama uzun süre kullanımda terleme yaptığını yazanlar olmuştu ve 2’sinide denediğimde Hyperx biraz daha kendini ağır hissettiriyordu ve sadece sabah akşam oyun oynamaktansa günlük kullanım ve müzik dinlemekte biraz cloud’un abartı kalacağını düşündüm. Void Pro ise çok övüldüğü için kafama yatmıştı ama tasarımı hoşuma gitmedi şahsen ingiliz forumlardada övüldüğü kadar iyi değil diyenler olmuş. Benim tercihim bir mağazada dene :)

Hepsine baktım hiçbirinde ürünü kullananlar yorum yapmamış. Herkes başkasından duyduğunu yazıyor ve çok büyük bir belirsizlik var. Bende bir konu açayım belki az çok neyin ne olduğunu öğrenebilirim dedim.
Öncelikle bununla ilgili Sosyal'de bir sürü konu var. Onlara göz geçirmenizi öneririm.
Kişisel tercihim Corsair Void Pro olurdu.

Herkese tekrardan merhaba, yaptığım araştırmalar sonucu, hem oyun performansı olsun hem müzik performansı olsun iyi bir kulaklık olduğu için Corsair Void Pro Surround USB almaya karar verdim.
kardesim ben de cok fazla 3 kulaklık arasında kaldım ama bence atis 5 al ben de artis 5 alıcam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı