HyperX Cloud 2 vs SteelSeries Arctis 5 vs Corsair Void Pro

Zorluer

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Benim bu konulardan ayrı sizden ricam aldığınız kulaklığı övmek yerine deneyimlediğiniz ve kıyas yaptığınız kulaklıklar arasındaysa bu kulaklıklar o şekilde yorum yapmanız. Standart her yerde olan yorumları hepimiz görüyoruz ama lütfen sadece bu kulaklıkların en az birini, hatta mümkünse birden fazlasını kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa artıları ve eksileri şekilde çok daha yararlı bir konu olacağını ve bir çok kişiye yol göstereceği kanısındayım. Kulaklığımın amacı oyunlarsa ses kasmak amaçlı özellikle. Fiyat olarak ucunu çok açık bırakmadan 500-750 TL arası diyebiliriz. Aklımda ki kulaklıklar:
Hyperx Cloud 2
SteelSeries Arctis 5 (2019 edition)
Corsair Void Pro
Şimdiden her şeye teşekkür ederim.

Cloud 2 kullanıyorum daha önceleri bir çok kulaklık kullandım ve deneyimlerime göre ses kalitesi olarak üzerine tanımam diyebilirim. 7.1 ile müzik dinlemek ayrıca keyifli.

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Benim bu konulardan ayrı sizden ricam aldığınız kulaklığı övmek yerine deneyimlediğiniz ve kıyas yaptığınız kulaklıklar arasındaysa bu kulaklıklar o şekilde yorum yapmanız. Standart her yerde olan yorumları hepimiz görüyoruz ama lütfen sadece bu kulaklıkların en az birini, hatta mümkünse birden fazlasını kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa artıları ve eksileri şekilde çok daha yararlı bir konu olacağını ve bir çok kişiye yol göstereceği kanısındayım. Kulaklığımın amacı oyunlarsa ses kasmak amaçlı özellikle. Fiyat olarak ucunu çok açık bırakmadan 500-750 TL arası diyebiliriz. Aklımda ki kulaklıklar:
Hyperx Cloud 2
SteelSeries Arctis 5 (2019 edition)
Corsair Void Pro
Şimdiden her şeye teşekkür ederim.
Arctis 3 kullanıyorum 1 senedir. Kulağımı aşırı rahatsız ediyor zar zor dayanıyorum 2. el olarak satıp büyük bir indirime girerse(450tl'nin altına) cloud 2 alacağım kesinlikle. Arctis 5'in farklı olduğunu düşünmüyorum. 1 senedir kulak ağrısından kıvranıyorum

Hepinize tesekkur ederim. Herkes kendi kullandigi kulakligin arti ve eksi yonlerini yansitirsa daha saglikli bir paylasim olur. Diger arkadaslardan da aynı şekilde yorum bekliyorum yarın sipariş vereceğim kısmetse bir karar alıp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize tesekkur ederim. Herkes kendi kullandigi kulakligin arti ve eksi yonlerini yansitirsa daha saglikli bir paylasim olur. Diger arkadaslardan da aynı sekşekildeilde yorum bekliyorum yarın sipariş vereceğim kısmetse bir karar alıp
Ses kalitesi için hyperx almanızı tavsiye ederim.

Söylediğiniz modeller arasında en iyi olan Hyper X kuşkusuz. Ayrıca G633 öneririm size 1 yıl kadar kullandım. Mikrofon kalitesinde daha iyi kaliteli bir mikrofon görmedim. Ve en önemli olan şey dışarıya ses çıkma gibi bir problemle hiç karşılaşmadım. Çok arkadaşım discordda Cloud Alpha vb kulaklıklarda bu problemi yaşadılar. Kulaklığı alırken size tavsiyem dışarı ses çıkması , konfor , firma kalitesi , müşteri memnuniyeti vb birçok özelliği göz önünde bulundurmanız. Firma kalitesi göz önünde bulundurulursa tek önereceğim ürün Logitech.

Söylediğiniz modeller arasında en iyi olan Hyper X kuşkusuz. Ayrıca G633 öneririm size 1 yıl kadar kullandım. Mikrofon kalitesinde daha iyi kaliteli bir mikrofon görmedim. Ve en önemli olan şey dışarıya ses çıkma gibi bir problemle hiç karşılaşmadım. Çok arkadaşım discordda Cloud Alpha vb kulaklıklarda bu problemi yaşadılar. Kulaklığı alırken size tavsiyem dışarı ses çıkması , konfor , firma kalitesi , müşteri memnuniyeti vb birçok özelliği göz önünde bulundurmanız. Firma kalitesi göz önünde bulundurulursa tek önereceğim ürün Logitech.
Teşekkür ederim yorumunuz için hocam. Açıkçası logitech kulaklıklar hep kötülenmiş yorumlar hep bi memnuniyetsizlik ve şikayet var. O yüzden hiç düşünmedim bile doğrusu. Logitech i seviyorum mousem g502 misal bende ilk aşamada kulaklık olarak hem set olsun diye hem de sevdiğim için düşünmüştüm ama her yorum çok kötü olduğu için uzak durmayı yeğledim. Ne yapacağım bilmiyorum inanın

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı