Corsair Void Pro Wireless Ses Açıp Kapama Tekerleği Çalışmıyor

Sorunu hallettim arkadaşlar Corsair'in ICUE yazılımıyla ilgili bir sorunmuş bu sabah gelen güncelleme ile birlikte sorunum ortadan kalktı, analog bir sorun değilmiş.

Sorunu hallettim arkadaşlar Corsair'in ICUE yazılımıyla ilgili bir sorunmuş bu sabah gelen güncelleme ile birlikte sorunum ortadan kalktı, analog bir sorun değilmiş.
Hocam biraz konuyu hortlatmak gibi oluyor ancak size sormak istediğim bir soru var. Aynı kulaklığı ben de 3 aydır kullanıyorum ve kullandığım ilk günden beri şarjda kullanım esnasında şarj kablosunun kulaklığa takılan kısmında en ufak bir kafa hareketimde temassızlık oluyor ve şarj olma durumu kesiliyor. Garantiye yollamayı düşünüyorum. Sizde de böyle bir sorun var mı merak ediyorum.

Hocam biraz konuyu hortlatmak gibi oluyor ancak size sormak istediğim bir soru var. Aynı kulaklığı ben de 3 aydır kullanıyorum ve kullandığım ilk günden beri şarjda kullanım esnasında şarj kablosunun kulaklığa takılan kısmında en ufak bir kafa hareketimde temassızlık oluyor ve şarj olma durumu kesiliyor. Garantiye yollamayı düşünüyorum. Sizde de böyle bir sorun var mı merak ediyorum.
4 gün önce aynı sorun yüzünden garantiye gönderdim, 1 saat önce aradılar yenisiyle değişim sağlanmış kargoya verilmiş, Bende yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum 2 hafta önce sarjdayken ayağım takılmıştı biraz asılmıştım herhalde o yüzden oldu, Sarj olurken kullanmazsan bataryanın ömrü için daha iyi olur dostum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı