Corsair Void RGB Elite 7.1 nasıldır?

sioms

Centipat
Arkadaşlar Corsair Void RGB Elite 7.1 Wireless ürününe sahip olanlarınız var mı?
Kablosuz 7.1 bir kulaklık alacağım fakat araştırmalarım sonucunda uzun süre kullanımda Corsair Void RGB Elite'in üzerine bir model bulamadım bu fiyat bandında. [ Ortalama 900/950₺ ] birkaç tanıtım videosunu dikkatlice inceledim fakat çok sponsor kokuyor.

Corsair Void RGB Elite 7.1 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı ürün bu, yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Corsair Void RGB Elite 7.1 Wireless ürününe sahip olanlarınız var mı?
Kablosuz 7.1 bir kulaklık alacağım fakat araştırmalarım sonucunda uzun süre kullanımda Corsair Void RGB Elite'in üzerine bir model bulamadım bu fiyat bandında. [ Ortalama 900/950₺ ] birkaç tanıtım videosunu dikkatlice inceledim fakat çok sponsor kokuyor.

Corsair Void RGB Elite 7.1 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı ürün bu, yorum ve önerilerinizi bekliyorum.
bende aynı kulaklığın usb versiyonu var ve aralarında ki tek farkın bağlantı yolu olduğunu düşünerek yazıyorum ilk önce kulaklığın kötü yönlerinden başlayacağım.(daha önce hyperx cloud kullandım)

ilk önce kulaklık kulak yastıkları deri olmadığı için terleme yapmıyor fakat kafayı tutması ve yalıtımı deriye göre daha kötü

kulaklığın ses kalitesi güzel fakat en büyük sorun icue yazılımını kurduğunuzda kulaklıkta seslerin cızırtılı gelmesi ve bunun galiba bir çözümü yok

mikrofona gelirsek mikrofonun ses kalitesi iyi fakat sesi biraz az yani sesinizin net iletilmesini istiyorsanız ağzınıza yaklaştırmanız lazım

ses kasma deneyimlerimi de anlatayım ben csgo ve valorant oynadım kulaklıkla ve ses ekolayzer ayarlarını doğru yaparsanız ses kasmada çok iyi bir kulaklık

birazda 7.1 surround ses hakkında bilgi vereyim 7.1 surroundu oyunlarda önermiyorum çünkü sesleri azaltıyor ve sesleri daha kötüleştiriyor ve bence oyunlarda çok bir etkisi de yok

sonuç olarak kulaklık fiyatına göre iyi kafadan düşme sorunu sizin için büyük bir problem değilse kulaklığı öneriyorum fakat daha yüksek bir bütçeniz var ise hyperx cloud alpha s, cloud 2 ve ya steelseries arctis 5 almanızı öneririm umarım yardımcı olabilmişimdir

reis efsane bir ürün kablosuz olanı sabah 9da başlıyorum aksam 10 a kadar kullanıyorum daha da gider ama ben pc yi kapadım için bırakıyorum

Ürünü aldım ve sattım, aşırı derecede dip ses sorunu ve cızırtılardan kaynaklı ama elbette kötü bir ürün değil. Logitech G733 ürününü sipariş verdim ve bekliyorum

Geri
Yukarı