Corsair Void RGB Elite Wireless alınır mı?

mr.asparagus

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi forumlarda insanlar hep şikayet etmiş. Cızırtı oluyor veya mikrofon seviyesini sona çeksem bile az ses geliyor diyenler çok. Bu kadar para verip bir de üstüne bu sorunlarla uğraşmak istemiyorum. Bunu almak yerine sizce üstüne biraz daha para ekleyip Logitech G733 veya G PRO X mi alsam? G733'ün kablosuz olması çok güzel fakat mikrofonu kötüymüş. Cidden 2-3 aydır kulaklık arıyorum ve hiçbir sonuca ulaşamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Corsair Voidi uzunca kullandım alırken bayağı araştırdım böyle bir sıkıntı yoktu. Tavsiye ederim ancak bu fiyattakii rakiplerinede bir göz atın. HS70 Pro 950tl iken eğer tasarım çok önemli değil ise onu tercih ederdim. Ayrıca şuan HS70 kullanıyorum. Biraz önce G435 sipariş verdim :). Bildiğim kadarıyla G pro x inde sıkıntıları varmış.

Cevabınız için teşekkür ederim. HS70 Pro'nun tasarımını beğenmiyorum. Bütçem tam da Void elite wireless aralığında. Yani G733'ü almak istersem biraz zorlamış olacağım ama G733'ün tasarımı da çok güzel. Ayrıca internette corsair ile bir sürü sorun yaşayan kullanıcı gördükten sonra nedense corsair void elite wireless almaya korkuyorum. Bu kulaklık işi takıntı haline geldi ve bu aralar artık almam gerekiyor eski kulaklığım bozuldu:') Kararsızlık..

HS serisi tercih etmenizi tasarımsal anlamdaki bozuklukları neticesinde önermiyorum. Void Elite'de deri sünger yokken HS serisinde deri sünger var ayrıca sünger hiç dayanıklı değil, HS 50 Pro kullanıyordum ve durduk yere derisi süngerden sıyrıldı. Muhtemelen kullanılan yapıştırıcısı aşırı dandik. O yüzden önermiyorum. Şu an Void Elite kullanıyorum ve çok memnunum.

HS serisi tercih etmenizi tasarımsal anlamdaki bozuklukları neticesinde önermiyorum. Void Elite'de deri sünger yokken HS serisinde deri sünger var ayrıca sünger hiç dayanıklı değil, HS 50 Pro kullanıyordum ve durduk yere derisi süngerden sıyrıldı. Muhtemelen kullanılan yapıştırıcısı aşırı dandik. O yüzden önermiyorum. Şu an Void Elite kullanıyorum ve çok memnunum.
Cevabınız için teşekkür ederim. Void elite wireless alsam bana G733'ü aratır mı? İleride keşke G733 alsaydım demek istemiyorum.

G733 hiç kullanmadığım için bilemiyorum açıkçası.
Çok soru sordum farkındayım ama benim eski kulaklığım kafamı çok ağırtıyordu hiç rahat değildi void elite rahat mı sizce? Ya kulaklık değiştirmemin ana sebeplerinden biri rahatlık. Eğer rahatsa büyük ihtimalle onu alacağım artı olarak wireless olduğu için. Umarım forumlarda sorun yaşayan kullanıcılar gibi zor durumda kalmam. Dip ses, düşük mikrofon vb.

Çok soru sordum farkındayım ama benim eski kulaklığım kafamı çok ağırtıyordu hiç rahat değildi void elite rahat mı sizce? Ya kulaklık değiştirmemin ana sebeplerinden biri rahatlık. Eğer rahatsa büyük ihtimalle onu alacağım artı olarak wireless olduğu için. Umarım forumlarda sorun yaşayan kullanıcılar gibi zor durumda kalmam. Dip ses, düşük mikrofon vb.
Bu sorunlar Windows kaynaklı bunu söyleyeyim. Windows'tan otomatik sürücü bulmayı iptal etmeniz ve ICUE yazılımını kurmanız gerekiyor. Bazen gene Windows ile çakışıyor ve USB çıkarıp takıyorum. Sizin kablosuz olduğu için bağlantıyı kesip tekrar bağlarsınız diye düşünüyorum.

Rahatlık konusunda, HS50 Pro daha ağır geliyordu, bu açıkçası tüy gibi. Fakat gene de bu konuya tam olarak yorum yapamam en nihayetinde fizyolojik bir etmen. O yüzden gidip bir teknoloji mağazasında deneyebilirsiniz.

Ayrıca kulaklık Dolby Access ile arşa çıkıyor, programı bi denemenizi öneririm kulaklığı alınca. Özellikle film ve müziklerde çok fark ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı