Corsair Void RGB Elite Wireless alınır mı?

Bu sorunlar Windows kaynaklı bunu söyleyeyim. Windows'tan otomatik sürücü bulmayı iptal etmeniz ve ICUE yazılımını kurmanız gerekiyor. Bazen gene Windows ile çakışıyor ve USB çıkarıp takıyorum. Sizin kablosuz olduğu için bağlantıyı kesip tekrar bağlarsınız diye düşünüyorum.

Rahatlık konusunda, HS50 Pro daha ağır geliyordu, bu açıkçası tüy gibi. Fakat gene de bu konuya tam olarak yorum yapamam en nihayetinde fizyolojik bir etmen. O yüzden gidip bir teknoloji mağazasında deneyebilirsiniz.

Ayrıca kulaklık Dolby Access ile arşa çıkıyor, programı bi denemenizi öneririm kulaklığı alınca. Özellikle film ve müziklerde çok fark ediyor.
Hocam selamlar ;

Bu Kulaklığı bende dün aldım kullandım ICUE Yeni yazılım kurmuştum mikrofon sesi anlaşılır ama azdı arkadaşlar denemeler yaptık pek tatmin olmadılar eski yazılım kurdum biraz daha iyi olduğunu söylediler ses olarak anlaşılıyor fakat az ve sanki bi tık boğuk gidiyor gibi otomatik sürücü iptal etmekten kastınız nedir bunu düzeltmek için sürücü kaldırma olarak bir işlem yapabilirmiyiz ?

Hocam selamlar ;

Bu Kulaklığı bende dün aldım kullandım ICUE Yeni yazılım kurmuştum mikrofon sesi anlaşılır ama azdı arkadaşlar denemeler yaptık pek tatmin olmadılar eski yazılım kurdum biraz daha iyi olduğunu söylediler ses olarak anlaşılıyor fakat az ve sanki bi tık boğuk gidiyor gibi otomatik sürücü iptal etmekten kastınız nedir bunu düzeltmek için sürücü kaldırma olarak bir işlem yapabilirmiyiz ?
Öncelikle cihazı usb’den çekin. Sonra aygıt yöneticisinden tamamen kaldırın ve iCue kuruluysa usbye takar takmaz iCue sürücülerini kuruyor. Ben böyle çözdüm. Otomatik sürücü kurmayı kapatmak için ise Windows’ta bir ayar var, aygıt sürücülerini otomatik indir ve kur diye onu kapatın. Şu an mobildeyim, o yüzden kendiniz araştırmanız gerekmekte.

Öncelikle cihazı usb’den çekin. Sonra aygıt yöneticisinden tamamen kaldırın ve iCue kuruluysa usbye takar takmaz iCue sürücülerini kuruyor. Ben böyle çözdüm. Otomatik sürücü kurmayı kapatmak için ise Windows’ta bir ayar var, aygıt sürücülerini otomatik indir ve kur diye onu kapatın. Şu an mobildeyim, o yüzden kendiniz araştırmanız gerekmekte.
Peki aygıt yöneticisinden CORSAİR Wireless olan sürücüleri kaldırmam gerekiyor değil mi , birde yazılım olarak eski sürüm mü yeni sürüm mü kullanıyordunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı