Ben Corsair VOID Surround almıştım Adeksstore'dan. Kulaklık elime ulaştı güncellemelerini yaptım (Firmware update, CUE update). Ancak kulaklıkla kısık sesle video izlerken falan arkadan hafifçe cızırtıya uğultuya benzer bir ses geliyordu. Kulaklığı değişim için gönderdim değişim yapıldı. Kulaklığı denedim ve yine aynı cızırtı benzeri ses geliyor güncellemelerini yaptığım hâlde. Harici ses kartını çıkarıp denediğimde cızırtı veya uğultu yok. Ancak ses kartsız da 7.1 kullanılamıyor ve ses kalitesi daha düşük olacak sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim. @Jira @Akif
Çözen varmı ?

26 Aralık 2020 Corsair void rgb elite wireless aldım ve ilk kullanımında kulaklığı açtığımda (pcye bağlanmadan) bile cızırtı var çok az geliyor ama boşta olduğunda gerçekten rahatsız oldum çözülebilir bir şey mi yoksa iade edicem gerçekten

Kulaklık yeni elime geçti driverı kurduktan sonra bu cızırtı problemi oldu sildim ve tekrar driver'ı yükledim düzelti gibi ama bomba veya araç egsozu gibi seslerin patlaması olur cızırtılı oluyor nedendir anlamadım.

Arkadaşlar herkesin cızırtı sorunu düzeldi mi? Bende aynı kulaklıktan almayı düşünüyorum ama tüm Corsair kulaklıklar sorunlu olabilir mi ya ne saçmalıktır bu sadece TR de mi böyle bir sıkıntı var?

Arkadaşlar herkesin cızırtı sorunu düzeldi mi? Bende aynı kulaklıktan almayı düşünüyorum ama tüm Corsair kulaklıklar sorunlu olabilir mi ya ne saçmalıktır bu sadece TR de mi böyle bir sıkıntı var?
Ama hocam uzak dur derim.Mikrofonu çok kolay kırılıyor.Corsair Void ve Plantronics RIG 500 Pro modellerini kullandım ve tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı