Corsair VS650 ve Spec Delta Nasıldır?

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle

Böyle bir kasa + PSU buldum ve N11 üzerinden de QP Bilişim satıyormuş. Ayrı ayrı alacaktım, kasa ile PSU'yu aşağı yukarı aynı fiyata denk geleceklerdi. Alacağım kasa modeli MSI Mag Foge 100R, PSU ise High Power Simplicity 700W. VS650'den korkuyorum ne yalan söyleyeyim ama QP'ye model sorduğumda sanırım kasa ile birlikte olduğundan dolayı tam modeli söyleyemediler ama 2018 üretim olduğunu söylediler. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyidir ama biraz daha verip şu ikiliyi almak daha iyi olur:
High Power simplicity güzeldir ama giriş seviyesi.

Spec Delta modelini önermiyorum önü full mesh panel kasalar daha mantıklı şunlar gibi.

Aynı ürünü cumartesi günü Vatan Bilgisayarın mağazasından aldım. Ben 854 TL ödedim ama şuan artmış fiyatı, indirim bitmiş galiba. Bence gayet güzel bir ürün. Technopat incelemelerini de izledim benim hoşuma gitti.

İyidir ama biraz daha verip şu ikiliyi almak daha iyi olur:
High Power simplicity güzeldir ama giriş seviyesi.

Çok mantıklı seçim olur tebrik ederim.

MSI Mag Forge 100R daha mı iyidir yani? O zaman Spec Delta'yı hiç almayayım High Power ile MSI kasayı alıp devam edeyim çünkü bütçe yükseltemiyorum.

MSI Mag Forge 100R daha mı iyidir yani? O zaman Spec Delta'yı hiç almayayım High Power ile MSI kasayı alıp devam edeyim çünkü bütçe yükseltemiyorum.
Evet, MSI MAG Forge çok daha iyi bir hava akışına sahip Spec Delta'ya göre.

Geri
Yukarı