Corsair'dan gelen mesaja nasıl cevap verilir?

Hocam siz satın aldığınızı nasıl kanıtladınız? Şimdi ben İtopyadan gelen Türkçe faturayı atsam durumu anlayabilirler mi?

Ben de Hepsiburada üzerinden satın almıştım zaten. Elektronik faturayı maile dosya eki olarak yerleştirirsen sorun olmuyor ve anlıyorlar. Ayrıca kulaklığın sağ tarafındaki ürün kodu da önemli onların anlaması açısından.

Ben de Hepsiburada üzerinden satın almıştım zaten. Elektronik faturayı maile dosya eki olarak yerleştirirsen sorun olmuyor ve anlıyorlar. Ayrıca kulaklığın sağ tarafındaki ürün kodu da önemli onların anlaması açısından.
T.C kimliğinin gözükmesinde bi problem oluşmaz öyle değil mi ?
Elimde kağıt olarak ve e-fatura olarak var ikisininde fotoğrafını çekip atsam olur mu ?Çünkü maile faturayı nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum :D

Son düzenleme:
T.C kimliğinin gözükmesinde bi problem oluşmaz öyle değil mi ?
Elimde kağıt olarak ve e-fatura olarak var ikisininde fotoğrafını çekip atsam olur mu ?Çünkü maile faturayı nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum :D

Hayır kimlik numarasının görünmesinin sorun olacağını sanmıyorum. Fotoğraf çekip atabilirsin. Hatta bazı uygulamalarda tarayıcıdan geçirmişsin gibi etkisi olan fotoğraf çekim modu var. Biz bir keresinde öyle yapmıştık. Yazılar daha net görünüyor öyle olunca.

Hayır kimlik numarasının görünmesinin sorun olacağını sanmıyorum. Fotoğraf çekip atabilirsin. Hatta bazı uygulamalarda tarayıcıdan geçirmişsin gibi etkisi olan fotoğraf çekim modu var. Biz bir keresinde öyle yapmıştık. Yazılar daha net görünüyor öyle olunca.
Tamam teşekkür ederim maili attım bakalım cevap gelince tekrardan konuyu güncellerim

Aslında sorun çözüldü yine de teşekkür ediyorum yazdığınız için. Corsair mail attı ve bana 2 tane seçenek sundular Gelişmiş RMA ve Standart RMA, bende seçmeden önce yazdım kulaklığı size gönderirken herhangi bir ücret ödeyecek miyim diye yazdıktan 25 30 dk sonra cevap geldi bana kargo maliyetini karşılamak için kod göndereceklermiş. Bende hangi RMA'yı seçeceğimi bilmedim için yazmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı