Cosmos SE'de Radyatör Var Mı?

Cengiz Çelik

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
KKTC-Guzelyurt
Siz herhalde vatanın fotoğraflarına bakıp radyatör var sandınız. Ama boş kasada radyatör ne arasın ? :D Resimler sadece temsili. Sen alacaksın hazır su soğutma alacak isen işlemciyi soğutuyor. Fakat custom alacaksan ekran kartına özel kit alıp onuda su soğutma ile kullanabilirsin bildiğim kadarıyla. Yani custom da teker teker radyatörü pompayı falan alman lazım.

KS
jasonbecker

jasonbecker

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Siz herhalde vatanın fotoğraflarına bakıp radyatör var sandınız. Ama boş kasada radyatör ne arasın ? :D Resimler sadece temsili. Sen alacaksın hazır su soğutma alacak isen işlemciyi soğutuyor. Fakat custom alacaksan ekran kartına özel kit alıp onuda su soğutma ile kullanabilirsin bildiğim kadarıyla. Yani custom da teker teker radyatörü pompayı falan alman lazım.
:D Teşekkürler yorumunuz için. Youtube üzerinden bir videosunu izliyordum da sanki kasanın kendisi ile geliyormuş gibi bir his uyandırdı ben de şaşırdım. :D Teşekkür ederim tekrardan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cengiz Çelik

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
KKTC-Guzelyurt
Önemli değil. İsterseniz Cooler Master'ın sitesinden bakabilirsiniz teyit etmek için.:D

Hem zaten vatandaki resimlerde de soğutmalar farklı. Ama siz Youtube dan bakmıştınız.:D

Yukarı