Cosmos SE'de Radyatör Var Mı?

Siz herhalde vatanın fotoğraflarına bakıp radyatör var sandınız. Ama boş kasada radyatör ne arasın ? :D Resimler sadece temsili. Sen alacaksın hazır su soğutma alacak isen işlemciyi soğutuyor. Fakat custom alacaksan ekran kartına özel kit alıp onuda su soğutma ile kullanabilirsin bildiğim kadarıyla. Yani custom da teker teker radyatörü pompayı falan alman lazım.

Siz herhalde vatanın fotoğraflarına bakıp radyatör var sandınız. Ama boş kasada radyatör ne arasın ? :D Resimler sadece temsili. Sen alacaksın hazır su soğutma alacak isen işlemciyi soğutuyor. Fakat custom alacaksan ekran kartına özel kit alıp onuda su soğutma ile kullanabilirsin bildiğim kadarıyla. Yani custom da teker teker radyatörü pompayı falan alman lazım.
:D Teşekkürler yorumunuz için. Youtube üzerinden bir videosunu izliyordum da sanki kasanın kendisi ile geliyormuş gibi bir his uyandırdı ben de şaşırdım. :D Teşekkür ederim tekrardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı