Counter-Strike 1.6 çözünürlük hatası

İşletim sistemi
Windows 10

KutluYuce

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
amd r5 m330
İşlemci
i5 7th gen
Arkadaşlar CS 1.6'ya giriyorum otomatik software kodunda geçmiş yazılar ekranın tamamını kaplıyor oyuna da girmiyor nasıl düzeltebilirim bunu?

Arkadaşlar CS 1.6'ya giriyorum otomatik software kodunda geçmiş yazılar ekranın tamamını kaplıyor oyuna da girmiyor nasıl düzeltebilirim bunu?
Ya video config ayarlarını sıfırlayacaksın ya da komple sil yükle yapacaksın. Sil yükleyi de revo gibi programlarla yaparsan kalıntı kalmaz. Her program silmen için kullanabilirsin revoyu.

Steam'den CS 1.6'ya sağ tıklayıp özellikler>genel>başlatma seçenekleri'ne şu kodu yaz;
-w 1280 -h 720.

Düzelmez ise oyun çözünürlüklerini değiştir.

Zaten Steam sürümü. Önceden bayağı iyi açıyordu ama artık açmıyor.

Ya video config ayarlarını sıfırlayacaksın ya da komple sil yükle yapacaksın. Sil yükleyi de revo gibi programlarla yaparsan kalıntı kalmaz. Her program silmen için kullanabilirsin revoyu.
daha önce yükleyip sildim ama revo ile denemedim teşekkür ederim onunla da deneyeceğim

Ayarlardan cözünürlüğü kendine göre değiştirmeyi denemelsinin, ama illaki 800x600 Full screenoynamak istiyorsan sıl tık yapıp özerlikerden uygulamayı tam ekranda açı aktif edebilirsin. Umarım yardımcı olmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı