Counter-Strike 1.6 oynanır mı?

Hocam Valorant da oynayabilirsiniz. CS:GO'dan daha yüksek FPS alabilirsiniz muhtemelen bir deneyin derim.
Evet. Valorant'ta 40-50fps alıyorum. Benim içim yeterli ancak kaspersky kullanmaya başladığımdan beri Valorant'a giremiyorum. Ticket attım ve kaspersky'ı kapatmamı söylediler. Ben de kapatmak istemediğim için oynamıyorum. Takıntılıyım biraz.

Hocam aslında hangi sitelere girip girmeyeceğinizi bilirseniz, korsan yazılım kullanmazsanız antivirüse hiç gerek yok. Şimdiye kadar hiç Antivirüs kullanmadım arada sırada indirip tarama yaptım ve hiç virüs çıkmadı. Şöyle de yapabilirsiniz; Valoranta girmeden önce kapatırsınız Kaspersky'ı çıkınca geri açarsınız. Olmaz mı?

Evet hocam GeForce Now da bir seçenek tabi internetiniz iyiyse..
Hocam saatlerce sıra beklemek istemiyorum.
Hocam aslında hangi sitelere girip girmeyeceğinizi bilirseniz, korsan yazılım kullanmazsanız antivirüse hiç gerek yok. Şimdiye kadar hiç Antivirüs kullanmadım arada sırada indirip tarama yaptım ve hiç virüs çıkmadı. Şöyle de yapabilirsiniz; Valoranta girmeden önce kapatırsınız Kaspersky'ı çıkınca geri açarsınız. Olmaz mı?
Korsan yazılım kullanmıyorum ve bilgisayarımı iyi kullanıyorum ama ne yaparsın? Takıntı oldu işte.

Hocam saatlerce sıra beklemek istemiyorum.

Korsan yazılım kullanmıyorum ve bilgisayarımı iyi kullanıyorum ama ne yaparsın? Takıntı oldu işte.
Anlıyorum hocam takıntınız varsa tabii ki sizin kararınız ancak oyuna girmeden kapatıp çıkınca da açamaz mısınız?

Bilgisayarım kötü. Her neyse, günümüzde CS 1.6 oynanabilir durumda mı? Oyuncusu var mı? Grafikler yüzünden ön yargılıyım biraz.
Başka oyun önerileriniz için sistemim:
  • 6 GB RAM (5, 21GB kullanılabilir.)
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 7640G, AMD Radeon HD 8500M series.
  • İşlemci: AMD A8-4500M APU with Radeon(tm) HD Graphics (4CPUs) 1.9GHz.
  • DirectX: DirectX 12.
Bir sürü server var. Oynayabilirsin.

Geri
Yukarı