Counter-Strike 1.6 Steam'de ne zaman indirime geçer?

ChinitoGR

Hectopat
Yer
Türkiye Ankara
Daha fazla  
Diyebilirsiniz oyun ucuz 16 TL falan diye ATM uzakta karta para yüklemem zor (marketten yüklemeyi sevmiyorum marketten yükleyebilirsin demeyiniz), o yüzden sordum 10 TL var kartımda! 0 TL altına düşse veya düşürebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyebilirsiniz oyun ucuz 16 TL falan diye ATM uzakta karta para yüklemem zor (marketten yüklemeyi sevmiyorum marketten yükleyebilirsin demeyiniz), o yüzden sordum 10 TL var kartımda! 0 TL altına düşse veya düşürebilir miyim?

Sen nasıl dusuruceksin bro ya para yukleyeceksin ya bekleyeceksin.

19 yıllık oyuna indirim yaparlar mı evet ama zaten 16 TL olan 19 yıllık bir oyuna bundan sonra indirim gelmez.

19 yıllık oyuna indirim yaparlar mı evet ama zaten 16 TL olan 19 yıllık bir oyuna bundan sonra indirim gelmez.
1.8TL'ye falan dusuyor diye hatirliyorum pek ucuza almistim indirimde. Bilmeden konusmayin.
1658438527803.png

Cogu zaman indirime girmis gordugun gibi, 6 liraya vs. dusmus. Bekleyip alirsin.

Hocam ben anlamadım bu arkadaş ne istiyor şimdi?

Yeni konular

Geri
Yukarı