CS 1.6 ne zaman indirime girer?

CS 1.6 kesinlikle iyi bir oyun değil. Saçma sapan Türk sunucularımı dersin abuk sabuk tasarlanmış kaplamalar mı dersin. Eski nesil seviyor sadece çünkü onların zamanında o vardı.
Efendim niye asırlık oyunu yakın tarihteki yeni oyunlarla karşılaştırdınız :D zaten oyun half-life ın gold source si ile yapıldı :D

Hocam oyunun ortamı aşırı kaliteli şuan şikayet ettiğiniz toxic ortamların hiç biri o yıllanmış oyunda yok. Aşırı zevkli ve hala oynanabilecek bir oyun. Saçma sapan türk sunucuları dediğiniz yerlerde ne eğlenceler dönüyor insanlar başka oyunlarda rank kasmak için bir yerlerini yırtıp tilt olurken jailbreak oynayıp eğlenmek en iyisi. Natronabi gibi cs'yi yaşatacak insan olursa oynar mıydım? Oynardım.

Hocam eski bilgisayar kullanıyorum yazmışsınız. Eski bilgisayar kullandığınız için 1.6 seviyor olabilir misiniz? Sizde R6 Valorant gibi oyunlar oynasanız 1.6 oynamayı bırakın yüzüne bakmazssınız.

Hocam PS3 aldıktan sonra bakmıyorum bile PC'ye günlük işler vs. bu arada bende isterim CS:GO Valorant oynamayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı