Counter-Strike 1.6 sunucuya bağlanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
CS 1.6 dün Server'a bağlanıyordu oyundan çıkıp girdim ve "Türk" serverlarına bağlanmıyor artık. Modemi resetledim Server'a bağlandı ardından yine bağlanmayı denedim bağlanmadı. Yabancı herhangi Server'a çok güzel bağlanıyor ama Türk sunucularına bağlanmıyor. Göknet kullanıyorum yani TTNET altyapısını kullanıyor. Yardımcı olur musunuz?

1593336394516.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı sorundan muzdaribim. Sanırım oyunun Steam'den olması ile alakalı Türk serverlarına bağlanmaması.
Bende direk Türk hiçbir sunucu çıkmıyor Steam CS 1.6'da.
Hocam steam'le alakası yok dün bağlanıyordu 1 saat sonra bağlanmadı. Steam olsada olmasada istediğin server'a bağlanabiliyorsun. Hatta steam'den aldığım anda denedim bir zombi server'ına girdim 1 saat oynadım sonra çıkış yaptım. Tekrar girdiğimde türk sunucularada bağlanmıyor. Ama yabancı sunuculara bağlanıyor.

Bağlantıdan bir sunucu seçip girmeyi deneyin.
Oyunu Steam üzerinden oynuyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum.
Steam sunucu listesi güncel değil. Ayrıca bazı yabancı sunucular, oyuncu çekmek için ismini Türk sunucu gibi yapıyor. O sunuculara başka ülkeden giriş yasaksa, sunucuya girmiyor.

Ayrıca oyunu doğrulamayı ya da tüm dosyalarini silip yeniden kurmayı deneyin.

Bağlantıdan bir sunucu seçip girmeyi deneyin.
Oyunu Steam üzerinden oynuyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum.
Steam sunucu listesi güncel değil. Ayrıca bazı yabancı sunucular, oyuncu çekmek için ismini Türk sunucu gibi yapıyor. O sunuculara başka ülkeden giriş yasaksa, sunucuya girmiyor.
Zaten oradan bakıyorum tüm server'lara yabancı server'a giriyorda yabancı serverlarda 90 ping oluyor ve oyun zevkim kalmıyor oynanmıyor.
Steam versiyonunda bazen sıkıntı oluyor. Sunuculara bağlanmıyor bende de oluyor arada bir.
Hayır steam sunucularına bağlanmıyorum. Zombie server'ları deathrun ve csgo mod'lara bağlanamıyorum steam üzerindeki sunucular pek iyi değil zaten.
Onu geçtim steam server'larınada bağlanmıyor kısaca genel olarak türkiyedeki server'lara bağlanmıyor diğer 300 ülkedeki server'a bağlanabiliyorum :D Çok tuhaf..

Modemi yeniden başlatın.
Ayrıca bağlantıdaki yazılım ile İnternet ayarlarını onarın.

Modemi yeniden başlatın.
Modemi yeniden başlattım 2 kere yine çözülmemişti. O programı denerim sağol.
Modemi yeniden başlatın.
Programı kurdum, "Run all selected" bastım böyle bir şey çıktı hangisine basmalıyım?
1593337916219.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı