Counter-Strike 2'yi nasıl buldunuz?

Gülhane Gazozu

Hectopat
CS2'yi beğenmedim oyunun mekanikleri oynanış tarzı CS gibi hissettirmedi sanki. Farklı bir FPS oyunu oynuyormuşum gibi hissettim ve o zevki alamadım, sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence güzel olmuş. Oynamam için bir sebep oldu.

Beğendim fakat biraz erken çıktı sanki. Başta optimizasyon olmak üzere bazı sorunları var. Keşke düzeltip çıkartsalardı.

Mermi gidişini beğendim, sanırım tick ile alakalı. Mermiyi attığım anda gidiyor. Daha iyi oldu. Haritalara girişler çok kısa sürüyor, birkaç saniyede yükleniyor. CS:GO'da daha uzun sürüyordu. Grafikler de hoş gözüküyor, eskisinde göre daha canlı.

Optimizasyonu kötü, CS:GO'da aldığım FPS değerlerinin yarısını alabiliyorum. Ayrıca donma/takılma oluyor ara sıra. Umarım düzeltilir. Spray de eskisinden farklı, bazen bir garip gidiyor.

Bana daha iyi gibi geldi hocam. Mermiler anında gidiyor, CS 2'de daha iyi vuruşlar yapmaya başladım.

Bi' tık garip geldi bana da. Mermiler bazen tam gidiyor bazen de tamamen kafasına göre gidiyor sanki. Şimdilik CS:GO'nun 64 tick stabilliğini bile hissedemedim. Mesela s1mple da bununla ilgili tweet atmış:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı