CS 2'yi nasıl buldunuz?

Açık konuşacağım oynamadım ancak internetteki videolarında mermilerin sıktığın yere gitmemesi gibi çeşitli sorunların olduğunu duydum ve bence bir shooter oyunu için fazla dikkat dağıtcak kadar ışıklı.

Açık konuşacağım oynamadım ancak internetteki videolarında mermilerin sıktığın yere gitmemesi gibi çeşitli sorunların olduğunu duydum ve bence bir shooter oyunu için fazla dikkat dağıtcak kadar ışıklı.
Biraz GTA 4'ten , GTA 5'e geçmiş gibi oluyorsunuz.

Ben CS2'yi çözemedim. Ranked maçlara giriyorum. Bir maçta 20 kill ile birinci oluyorum sonraki maçta 0 kill ile sonuncuyum. CS 1.6'dan beri hiç bu kadar kötü skor almamıştım.

Öncelikle haritaya göre derece sistemini kim neden getirir ki? İkincisi çok fena FPS drop yiyorum ilk turlarda. Oyun grafikleri kötüleşmiş. Lütfen bir sabotaj'ın gameplayini izleyin oyun adeta ona dönmüş. Skinlerim bende bulanık ve buglu gözüküyor. Derecesiz mod yok yani artık öylesine girmek için hevesim de kalmadı. Gittim Valorant indirdim. Şaka gibi.

GO ile arada çok fark göremedim.

Öncelikle haritaya göre derece sistemini kim neden getirir ki? İkincisi çok fena FPS düşmesi yiyorum ilk turlarda. Oyun grafikleri kötüleşmiş. Lütfen bir Sabotaj'ın gameplayini izleyin oyun adeta ona dönmüş. Skinlerim bende bulanık ve buglu gözüküyor. Derecesiz mod yok yani artık öylesine girmek için hevesim de kalmadı. Gittim Valorant indirdim. Şaka gibi.

Aynen katılıyorum, Valorant'a başladım abi, bir oyun beni Valorant'a başlattıysa o oyun rezalettir, ayrıca mermiler yamuk gidiyor(delay var)

Oyun çıkalı üzerinden biraz zaman geçti benim deneyimlerime göre abartıldığını düşünüyorum aşırı hypelandı oyun ve hypelandığı kadar olmadığını düşünüyorum. Optimizasyon sorunu var sprayler çok değişik kesin vururum dediğim adamı vuramıyorum kesin vuramam dediğim adamı vurabiliyorum vs.

Valve yine kalitesini belli etmiş mükemmel bir iş çıkartmış ben bayağı sevdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı