CS 2'yi nasıl buldunuz?

8-9 Maç rekabetçi attıktan sonra alıştım diyebilirim, her maç HS oranım %70 üzerinde geziyor. Adam vurunca daha bi' mutlu oluyorum.

Bence güzel. GO'dan FPS dışı bir fark yok. Bildiğin CS.
Bence de. Shaderları ve dokuları tazelemişler, yeni de bir smoke gelmiş öyle sunmuşlar. Çok büyük bir şey değil, ancak kesinlikle güzel bence.

CS:GO'da en düşük ayarlarda 150, CS2'de çoğu ayar Ultra'yken 110-120FPS alıyorum. Benim için çok da optimizasyon sorunu olmadı.

Counter-Strike'ın kusursuzlaştırılmış hali. Half-Life modundan başlayıp, 1.6, Source ve GO olarak gelişen oyun eksiksiz haline ulaşmış.

Oyun çıkalı üzerinden biraz zaman geçti benim deneyimlerime göre abartıldığını düşünüyorum aşırı hypelandı oyun ve hypelandığı kadar olmadığını düşünüyorum. Optimizasyon sorunu var sprayler çok değişik kesin vururum dediğim adamı vuramıyorum kesin vuramam dediğim adamı vurabiliyorum vs.
İlk çıktığı betadan itibaren oynama imkanım oldu şuan herkese açık hale geldi kapalı beta'da iken optimizasyonun daha iyi olduğunu gördüm gittikçe optimizasyon kötüleşti umarım tekrardan iyi haline geri gelir. Onun dışında grafiklerin güncellenmesi iyi oldu ama Counter Strike'ın silinmesine üzüldüm o da alternatif olarak bırakılmalıydı.

Gerçekten kötü grafik ve harita değişiklikleri dışında bir şey yok güncellemeyi CS2 başlığıyla ismini değiştirmişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı