Counter-Strike: Global Offensive İlk Defa Çalıştırmak İçin Hazırlanıyor Hatası

bugra demir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Benim böyle bir sorunum var. Oyun açılıyor fakat fazla bekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
asddasda.png

Sistemim;
Anakart:ASUS H97-PRO Intel H97 Soket 1150 DDR3 1600MHz HDMI&DVI Anakart
Ekran Kartı: Msi GTX960 Gaming GDDR5 2GB 128 Bit Nvida GeForce DX12 Ekran Kartı
İşlemci: İntel Core İ5-4590 Soket 1150 3.3GHz 6MB Önbellek 22nm işlemci
RAM: G.Skill 8GB RıpjawsX DDR3 1600 Mhz CL10 Tek Modül RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam ve CS'yi baştan kurmanızı öneririm. Bu yükleme genelde driver tekrar kurduğunuzda veya oyun önbelleğini kontrol ettikten sonra olur.

Uğurhan Çavuş reset derken ? Win 10 reset özelliğinden bahsediyorsan arkadaşımız Win7 kullanıyor olabilir.

Uğurhan Çavuş yukarıda 2 tane çözüm yazdım ve ikisi de işe yaramamış. Win 10 reset özelliğinden bahsediyorsan onu bilemem..

Uğurhan Çavuş yukarıda 2 tane çözüm yazdım ve ikisi de işe yaramamış. Win 10 reset özelliğinden bahsediyorsan onu bilemem..

Uğurhan Çavuş reset derken ? Win 10 reset özelliğinden bahsediyorsan arkadaşımız Win7 kullanıyor olabilir.

Format at dedin ya.
Formatın gereksiz olduğunu anlattım.
Resetten kastım bilgisayarı kapatıp açmak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı