Counter Strike Global Offensive SDK Açılmama Sorunu

brtercys

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba ve iyi forumlar. Eskiden Counter Strike Global Offensive SDK ile bir map yapmıştım. Rastgele kutular, bomba yerleri ve doğuş yerleri. Fakat şu an açmaya çalıştığımda "No Game Configurations" diye bir hata veriyor. Her neyse eskiden vermezdi her ne kadar Counter Strike Global Offensive için ayarlasamda "kapatıp açtığınızda etkin olacaktır." demesine rağmen kapatıp açıyorum ve ayarlama silinmiş oluyor. Umarım çözüm bilen vardır. Bilen varsa lütfen yardım etsin. Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

CSGOSDK1.jpg
CSGOSDK2.jpg

Custom Mod mu oluşturdunuz yoksa normal mi?

Reset the Source SDK Game Configuration - Valve Developer Community ve Resetting a Custom Mod Game Configuration - Valve Developer Community yardım kısımları var, ihtiyacınız varsa çevirebilirim.
Öncelikle yardımınız için çok teşekkür ederim. Her ne kadar çözemesemde sorunu format attım belirli sebeplerden dolayı. Şuan sorun çözüldü yardımınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı