Counter Strike Global Offensive'de Donma

• Konuyu başlatan Win10
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B

Win10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar Ekran kartim: GTX 770 Counter Strike Global Offensive 1080 p Full ayarlar acik iken +250 bazen 300 FPS görmüslügüm var ama yeni bir round basladiginda veya Silah menüsüne girerken donmalar oluyor kücük donmalar degil baya büyük donmalar STRG+ALT+DEL yapiyorum yazilar kaymis bir sekilde oluyor sonra Ekran siyahlaniyor ve normal yaziya geri geliyor. Neden ? Battlefield 4, Payday 2 gibi oyunlarda böyle bir donma hic olmadi nedeni nedir ?

Bu donmalar bende de yaşanıyor. İlk önce ekran kartımın düşük olmasından sanmıştım ama sizde de oluyormuş. Sadece oyuna ilk girişte donuyor ben de de.

Sizin gibi cok uzun donmalar yasanmiyor sizin donmalar cok kücük sadece round basladiginda veya oyuna girdiginizde yasaniyor benimki daha kötüsü bi donuyor Görev Yöneticisini aciyorum renkler kaymis sonra siyahlasiyor Ekran sonra renkler geri geliyor Oyunu yeniden yüklüyorum belki bi ise yarar Bios felan güncell ekran kartimin sürücüsü Güncel. Nedir bu anlamadim ?

CPU'nun Sicakligi 60 Derecelerde Ekran Karti ise: 40 derece en son 1 hafta önce temizlemistim kasayi

Ekran kartı sürücünüz güncel mi? Eğer güncel ise bu sürücü ile ilgili sıkıntı olmuş olabilir. Bir önceki WHQL sürücüyü indirebilirsiniz.
Ekran kartimin sürücüsü güncel 347.09 sürücüsünü kullaniyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı