Counter Strike Source Bot ve Harita Ekleme

K.A.R.A

Hectopat
Steam üzerinden Counter Strike Source oyununu aldım. Oyunun kendi ayarlarından 10 tane bot ekliyorum ama oyunu sadece 3 bot ile oynayabiliyorum. Ayrıca Counter Strike 1.6'daki klasik IceWorld haritasını nasıl ekleyebilirim? Online oynamayı düşünmüyorum. Zaten pek kimse de yok. Arada canım sıkılınca botlarla oynarım diye aldım. Bilgi sahibi olan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Eğer böyle bir imkanım yoksa oyunu iade edeceğim tekrardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Biraz geç oldu ancak alta yazdığım kodları yazarak sorununuzu çözebilirsiniz.
mp_limitteams 0 (Takımdaki oyuncu sayısının sınırsız olmasını sağlar. Yani bire karşı on oynayacaksanız bunu yazın.)
bot_quota 32 (Oyundaki toplam bot sayısı. Bunu 32 yaptım ama değiştirebilirsiniz. 32 bota kadar ekleyebilirsiniz, dilerseniz sayıyı arttırarak daha fazla ekleyebilirsiniz.)
mp_autoteambalance 0 (Atıyorum bire karşı dört kişisiniz. Oyun sonraki el takımları eşitlemek için size bir bot verir. Bu durumu kaldırmak için bu kodu yazmanız gerekiyor. Böylece bire karşı yüz kişi oynayabilirsiniz.)

Geri
Yukarı