COVID-19 aşısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar, işin içine siyaset katmadan sizce Rusya tarafından bulunan ve piyasaya sürmeye hazırlanan aşı hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten bu illeti bitirmeye yeterli olacak mı? Konu hakkında fikir sahibi değilseniz bile yorumlarınızı bekliyorum.

TRT Covid-19

Aşı hakkında ülkemizden bir yorum
Putin: Hold my vodka.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıkçası aşı hakkında pek bir fikrim yok ama bence bu virüs kesin çözümü/aşısı bulunana dek bitmeyecek...

Orası tabi ki öyle. Aşının çıkması da nereden bakarsak bakalım 2021'nin ortasını anca bulur. En az 1 sene daha var .

Belki SGK ile bedava olur.

Aslında bu da bir ihtimal fakat başlangıç için böyle bir şey yapılacağını düşünmüyorum.

Covid'e yardımcı olabilir fakat birkaç sene sonra başımıza ne çıkaracağı bilinmez. Birşeye yararı olur fakat diğerine zararı olur, benim fikrim bu yönde ki TV deki doktor da aynısını söyledi.

Rusya'ya güvenmiyorum, ilk başlarda biz virüsü bitirdik demişlerdi ama sonrasında gerçek ortaya çıktığında en yüksek vakaya sahip ülkeler arasına girmişlerdi :).

Geri
Yukarı