COVID-19 geri mi döndü?

LazanyaliAnanas

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Twitter'da gördüm, yeni bir fotoğraf çekilmiş söğütlüçeşme istasyonunda. Muhtemelen eskiye geri dönüyoruz. Ünilerin ve okulların Online olması muhtemel.

1695557672554.jpeg

Arkadaşlar Twitter'da gördüm, yeni bir fotoğraf çekilmiş söğütlüçeşme istasyonunda. Muhtemelen eskiye geri dönüyoruz. Ünilerin ve okulların Online olması muhtemel.

Eki Görüntüle 1955534
Online eğitim işini pek olası görmüyorum. Kapanma işini unutun bence, ekonomimiz buna elverişli değil.

Resmi olarak eris varyantı ile geri dönmüş oldu. Yunanistan da da farklı bir varyant görülmüş. Şimdi hem halk hem hükümetler biilinçli olduğu için, üstüne de corona kadar güçlü olmadıkları için çok da uzun süreceğini düşünmüyorum. Eskisi kadar uzun sürmez. Online yapacaklarını sanmam.

Yeni çekilmiş bir fotoğraf dostum bu. Fotoda sosyal mesafeye uyunuz kuralları görülüyor. Sence de eski günlere benzemiyor mu?
Benziyor ancak durum ilk zamanlardaki gibi ciddi değil bence. Okullar online olabilir bilemiyorum ama tam kapanma işi kesinlikle olmaz.

Benziyor ancak durum ilk zamanlardaki gibi ciddi değil bence. Okullar Online olabilir bilemiyorum ama tam kapanma işi kesinlikle olmaz.

Kapanma işi konusunda hak veriyorum ama muhtemelen okulları yine Online yaparlar.

Benziyor ancak durum ilk zamanlardaki gibi ciddi değil bence. Okullar Online olabilir bilemiyorum ama tam kapanma işi kesinlikle olmaz.

Kapanma olmayabilir, ekonomiden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı