COVID-19 tedavisinin bulunduğu açıklandı!

mehemt-001.jpg

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın Twitter hesabından “Çok ama çok sevinçliyim” diyerek paylaşımda bulundu. Çilingiroğlu, geliştirilen antikorlar sayesinde korona virüs salgınının biteceğini iddia etti.

Çilingiroğlu, “Çok ama çok sevinçliyim bu haberi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Aylarca önce söylemiş olduğum bu virüsün kesin tedavisi olacağına inandığım Rekombinant teknolojisi ile geliştirilen Monoclonal antibodyler bu virüse karşı kesin tedavi olacak. Defolacak Covid belası” ifadelerini kullandı.

Mehmet Çilingiroğlu, söz konusu antikorların ABD Başkanı Donald Trump’ta da kullanıldığını belirterek “Recombinant teknoloji ile bir sentetik farklı monoclonal antibodylerin olduğu bir karışım sayın Trump'ta da kullanıldı” dedi.

Kaynak: Yeniçağ gazetesi

Video ya ulaşmak için:Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu Amerika'dan bombayı patlattı, koronanın kesin tedavisinin bulunduğunu açıkladı..

Son düzenleyen: Moderatör:
Allahım bitsin artık. Maskesiz günleri özledim, insanlara mesafeli yaklaşma gereğinden usandım. Yakın çevremde ölen, yoğun bakıma alınan var. Çok üzülüyorum. Hayat da bir şekilde durdurulamıyor devam ediyor. Yapabileceğimiz hiçbir şey yok.
Test yaptıracaktım, yanlışlıkla Covid girişinden girmiştim hastaneye. Yaşlı teyze nefes alamıyorum diye bağırıyordu.

Eki Görüntüle 721554

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın Twitter hesabından “Çok ama çok sevinçliyim” diyerek paylaşımda bulundu. Çilingiroğlu, geliştirilen antikorlar sayesinde korona virüs salgınının biteceğini iddia etti.

Çilingiroğlu, “Çok ama çok sevinçliyim bu haberi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Aylarca önce söylemiş olduğum bu virüsün kesin tedavisi olacağına inandığım Rekombinant teknolojisi ile geliştirilen Monoclonal antibodyler bu virüse karşı kesin tedavi olacak. Defolacak Covid belası” ifadelerini kullandı.

Mehmet Çilingiroğlu, söz konusu antikorların ABD Başkanı Donald Trump’ta da kullanıldığını belirterek “Recombinant teknoloji ile bir sentetik farklı monoclonal antibodylerin olduğu bir karışım sayın Trump'ta da kullanıldı” dedi.

Video ya ulaşmak için:Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu Amerika'dan bombayı patlattı, koronanın kesin tedavisinin bulunduğunu açıkladı..
Bugün de bulundu çok şükür.

Eki Görüntüle 721554

Her sene bulunuyor ama

Defolacak kovid belası, gelecek movid belası... Yaşadığımız süreçler hiç iyi değil. Türkiye'yi geçin dünya da böyle. Millet dolar dolar diyor, işin arka planını araştırmaya gerek bile duymuyorlar. "Dıj" güçler diye dalga geçerler bilinçsiz kitleler ve ergenler. İş Türkiye'yi de aşıyor, ABD'yi de, Çin'i de. Küresel güçler tavan yapıyor. Millet hala uyuyor. Tüm insanlığın uyanması ve bilinçlenmesi lazım. Bakın o zaman fakirlik kalır mı, huzursuzluk kalır mı? Dümdüz düşünmekten artık vazgeçin. Tek bir olaya veya kişi, kişilere bağlamayın. Araştır, incele, çözümle. Ne devlet ne ülkeler. Burada insanlık mesele. Bilinçlenmek, uyanmak mesele.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç güven telkin etmeyen birisi, ne kadar dikkate alınacağını bir videoyla vermek istiyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı