COVID-19 testim pozitif çıktı

Bugün eve filyasyon ekibi geldi. Ağzımdan ve burnumdan örnek aldıktan sonra 2 adet ilaç verdi onlara başladım bugün itibarıyla.
Peki test için hastaneye mi gittin, yoksa eve geldiler mi? 2 gündür arada gelen şiddetli öksürük ve öksürükten dolayı hafif nefes darlığı oluşuyor da ondan sordum.

Bende geçirdim bir arkadaşımdan bulaştı. Allaha şükür ben çok rahat geçirdim. Sadece ilk gün halsizlik ve öksürük vardı onun ardından hemen teste gittim zaten. Bundan sonra ki süreçte biraz halsizlik ve burun tıkanıklığı oldu evde karantina kalıp sıkılmaktan başka bir durum yaşamadım. Testi özel hastane de yaptırmıştım o yüzden sisteme 1 gün geç düştüm ve direk ilçe sağlıktan arandım temas içinde olduklarımı sordular ve 1 gün sonrada ilaç getirdiler. Ondan sonra ki süreçte aile hekimi ve karakoldan her gün aradılar. Hatta aile hekimim gündüz uyuyorum diye Whatsapp 'tan yazıyordu. Allah herkese yardım etsin ağır geçirenler gerçekten sıkıntılı.

Peki test için hastaneye mi gittin, yoksa eve geldiler mi? 2 gündür arada gelen şiddetli öksürük ve öksürükten dolayı hafif nefes darlığı oluşuyor da ondan sordum.

Hastaneye gitmene gerek yok diye biliyorum. Telefon edip eve çağırmayı dene. Biz aradık ve eve geldiler bugün. Hem test yapıyorlar hem de ilacı verip gidiyorlar. Sonucu da e-Devlet'ten öğreniyorsun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı