COVID-19 testim pozitif çıktı

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konu açmamın tek sebebi bu virüsün cidden diğer grip vb. enfeksiyonlardan çok farklı olması ve bunu sizinle paylaşmak istemem. Bugün sonucum pozitif çıktı ve 4-5 gündür yaşadığım sıkıntılarımı 23 yıllık hayatımda ilk defa yaşıyorum. Bu virüsün semptomları çok farklı. Umarım yakalanmazsınız fakat yakalanırsanız ne demek istediğimi anlıcaksınız. Ve son olarak size tavsiyem, bu virüsü ciddiye almayan varsa eğer şunu söyleyebilirim, evet sizi öldürmüyor fakat enfekte olduktan sonra iyileşene kadarki süreçte perişan ediyor. Bizzat beni mahvetti. Konu hakkında soru sormak isteyen sorabilir. Teşekkürler.

Geçmiş olsun hocam, size bir video atmak istiyorum bir tane arkadaşımız bize paylaşmış ve nasıl geçirdiğini, neler yaptığını anlatmış. Ekstra bir önerim "Psikolojinizi sağlam tutun." evet koskocaman çinden yayılan virüs içinizde şuanda hücre üretiyor olabilir, ama savaştan asla vazgeçmeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk defa yaşadığınız sıkıntılar neler? Geçmiş olsun.

Öncelikle teşekkür ederim. Sorunuza cevap olarak şunu söyleyebilirim başımda inanılmaz bir ağrı oluştu. Öksürüğüm ateşim ilginç bir şekilde oluşmadı fakat başımın ağrısını tarif bile edemiyorum. Sanki beynimin içinde tümör varmışçasına bir ağrı. Ve gece yatağa girdiğimde gün ışığını görene kadar uyutmayan bir ağrı. Çok ciddiyim yaklaşık beş saat yatakta kıvrandığım günü biliyorum. Bunun yanında gözlerimi her hareket ettirdiğimde yüzümde elektrik çarpıntısı hissi, ardından bir saniyelik baş dönmesi ve kalp çarpıntısı oluşuyordu ve yaklaşık 2-3 gün boyunca sürdü bu durum. Şu an biraz daha iyiyim tabii. Uzun lafın kısası sinir sistemimi mahvetti. Böyle bir durumu hiç yaşamamıştım. Bunların dışında yaşadığım semptomlar ise diğerleriyle aynı. Eklem ağrıları, halsizlik, burun tıkanıklığı ve burun akıntısı vs.

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Belirtilerin neydi? Sana devlet ilaç veriyor mu? Yoksa kendin evde koca karı ilaçları dediğimiz yöntemlerle mi iyileşmeye çalışıyorsun?

Bugün eve filyasyon ekibi geldi. Ağzımdan ve burnumdan örnek aldıktan sonra 2 adet ilaç verdi onlara başladım bugün itibarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı