COVID-19'u yeniyoruz

Arkadaşlar ailemde ben de dahil 3 kişi COVID-19 pozitif tanısı konmuştu. Bugün 8. gün. Koku kaybı sayesinde anlamıştık Covid olduğumuzu ve öyle de oldu. Bugün çok az da olsa koku alabiliyoruz. Sanırsam COVID-19 ile verdiğimiz mücadeleyi kazanıyoruz. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Lütfen dikkatli olun... Herkese iyi sosyaller:)
Şimdiden geçmişler olsun.

Hepinize çok teşekkür ederim. Benden bir tavsiye size ama yapmanızı kesinlikle isterim C, D vitamini ve Çinko takviyesi alın. Herkese iyi sosyaller:)

Hocam bence tüm vakaları açıklamayan bakan ve korona partisi yapan bir millet ile zor 🤣

Bu konuda bende size katılıyorum.
Sağlık bakanı'nın yaptığı büyük bir hata turizm sezonunun bu durumdan kötü etkilenmemesi için vaka sayıları yerine hasta sayılarını verdiler.
Ama bunun acısı ileride çıkacaktır.
Bu konuda konuşacak çok şey var fakat işte silivri soğuktur.

Arkadaşlar ailemde ben de dahil 3 kişi COVID-19 pozitif tanısı konmuştu. Bugün 8. gün. Koku kaybı sayesinde anlamıştık Covid olduğumuzu ve öyle de oldu. Bugün çok az da olsa koku alabiliyoruz. Sanırsam COVID-19 ile verdiğimiz mücadeleyi kazanıyoruz. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Lütfen dikkatli olun... Herkese iyi sosyaller:)
Çok geçmiş olsun umarım hepiniz sağlığınıza kavuşursunuz...

Arkadaşlar ailemde ben de dahil 3 kişi COVID-19 pozitif tanısı konmuştu. Bugün 8. gün. Koku kaybı sayesinde anlamıştık covid olduğumuzu ve öyle de oldu. Bugün çok az da olsa koku alabiliyoruz. Sanırsam COVID-19 ile verdiğimiz mücadeleyi kazanıyoruz. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Lütfen dikkatli olun... Herkese iyi sosyaller:)

Geçmiş olsun.

Biz de bir yıl önce ailecek COVID19 olmuştuk babam maalesef yenik düştü. 14 gün sonra 1 yıl olacak. Adınıza çok sevindim. Geçmiş olsun. (post eskiymiş yeni sandım benzer konulardan çıktı karşıma gene de geçmiş olsun)

Yeni konular

Geri
Yukarı