Covid olmuş olabilir miyim?

Futbolculukla nitelikli liseler birbirine çok uzak şeyler maalesef :( lise hayatın boyunca bu üstün zekalı insanların eleştrilerinden kurtulamayacaksın gibi duruyor. Çok anlamam ama acaba futbol okulu gibi bir yere gidiyor musunuz? Malum insanlar 10 - 11 yaşlarında başlıyorlar.

Derslerimde de başarılı olduğum için iyi liseye gitmek istedim. Değişik tiplerle uğraşmayayım diye. Değişmedi, yine değişik tiplerle karşılaşıyorum. 8.sınıfta da öğretmenlerim idmanlara gitmeme karşıydı. Onlara göre herkes üniversite okuyup lise mezunu patronun altına girmeli. Evet bir altyapıda oynuyorum. COVID 19 belası çıkmasa Kasımpaşa seçmelerine gidecektim, olmadı. Seneye gideceğim ama 2021 yazında. Zaten en büyük tesellim bu hocam, seneye Kasımpaşa'ya gidip bu liseden kurtulmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Derslerim de de başarılı olduğum için iyi liseye gitmek istedim. Mal mal tiplerle uğraşmayayım diye. Değişmedi, yine mal mal tiplerle karşılaşıyorum.8.sınıfta da öğretmenlerim idmanlara gitmeme karşıydı. Onlara göre herkes üniversite okuyup lise mezunu patronun altına girmeli. Evet bir altyapıda oynuyorum. Covid 19 belası çıkmasa kasımpaşa seçmelerine gidecektim, olmadı. Seneye gideceğim ama 2021 yazında.
Hadi hayırlısı bakalım, inşallah sonuç pozitif olur :)

Derslerimde de başarılı olduğum için iyi liseye gitmek istedim. Değişik tiplerle uğraşmayayım diye. Değişmedi, yine değişik tiplerle karşılaşıyorum. 8.sınıfta da öğretmenlerim idmanlara gitmeme karşıydı. Onlara göre herkes üniversite okuyup lise mezunu patronun altına girmeli. Evet bir altyapıda oynuyorum. COVID 19 belası çıkmasa Kasımpaşa seçmelerine gidecektim, olmadı. Seneye gideceğim ama 2021 yazında. Zaten en büyük tesellim bu hocam, seneye Kasımpaşa'ya gidip bu liseden kurtulmak.

Hocam üstü okusanıza:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ara tatilden sonra kapatırlar.
Bizim okulda 5 öğrenci pozitif. Bari pozitif çıkan okulları kapatsınlar yahu 😒.
Ara tatile kadar bizim okulda kim öle kim kala.
Hocalarda 49 yaşında filan zaten.
Çok büyük bir nesilin cahil kalma ihtimali var. Okullar açılmazsa. Ama çok büyük bir nesilin ölme ihtimali de aynı şekilde.
Allah sonumuzu hayır etsin 😐.

Yeni konular

Geri
Yukarı