Covid olmuş olabilir miyim?

Sınavları bu kadar erken yapmaları büyük saçmalık. Biz daha tarihlere bile karar veremedik bekliyoruz. Tek bilgimiz ara tatilden sonra olacağı yönünde.

Bizim sınavlar öyle olacak. Bir de hocalar nitelikli liseyiz diye kendilerini Oxford'da sanıyorlar, sürekli ödev yağdırıyorlar yok şöyle çalışacaksınız yok böyle çalışacaksınız, manyak bunlar ya!
Şunu da ekleyeyim ben okula gitmiyorum virüsten dolayı ama okulumuz kıpkırmızı yani riskli bölge. Bunlar hangi kafada yaşıyorlar anlamıyorum.

Bizim sınavlar öyle olacak. Bir de hocalar nitelikli liseyiz diye kendilerini Oxford'da sanıyorlar, sürekli ödev yağdırıyorlar yok şöyle çalışacaksınız yok böyle çalışacaksınız, manyak bunlar ya!

Hangi lise acaba çok merak ettim. Nerede zannediyor bu adamlar kendilerini ya! Zaten şartlar zorken bir de bunlarla uğraşmak can sıkıcı. Keşke biraz gevşetseler bizi de rahat etsek.

Merhabalar, ben sınavlar başlamadan önce 20 gün yaklaşık hiç dışarı çıkmadım. Sonra sınavlar başlayınca mecburen sınavlar için gittik. Dün ve bugün de rastgele titremeler mide bulantısı ve baş ağrısı yaşıyorum ondan okula gitmedim. Bu belirtileri yaşayıp covid olan var mı acaba? Okulda en çok dikkat eden kişi olduğuma eminim ama ona rağmen olmuşsam çok üzülürüm. :(

Benim de testim pozitif çıktığında aynı durumları yaşadım geçmiş olsun.

Hangi lise acaba çok merak ettim. Nerede zannediyor bu adamlar kendilerini ya! Zaten şartlar zorken bir de bunlarla uğraşmak can sıkıcı. Keşke biraz gevşetseler bizi de rahat etsek.

Beden eğitiminden sınav yapacaklar hem de yazılı. Hoca diyoki size videolar attım oradan çalışacaksınız. Öğretmen olmak ne kadar kolay ya! Okul ismini vermem doğru olmaz bizim okuldan olanlar olabilir burada sıkıntı çıkabilir:)

Beden eğitiminden sınav yapacaklar hem de yazılı. Hoca diyoki size videolar attım oradan çalışacaksınız. Öğretmen olmak ne kadar kolay ya! Okul ismini vermem doğru olmaz bizim okuldan olanlar olabilir burada sıkıntı çıkabilir:)

Bizim de beden hocamız yazılı sınav yapmayı planlıyor. Her ders bir sürü saçma bilgi ve hikaye anlatıyor. Sanırım sınavlarda boğulan bir kadını nasıl kurtardığını soracak çünkü derslerimizin hepsi bu şekilde geçiyor. Kimse dinlemiyor tabii

Merhabalar, ben sınavlar başlamadan önce 20 gün yaklaşık hiç dışarı çıkmadım. Sonra sınavlar başlayınca mecburen sınavlar için gittik. Dün ve bugün de rastgele titremeler mide bulantısı ve baş ağrısı yaşıyorum ondan okula gitmedim. Bu belirtileri yaşayıp covid olan var mı acaba? Okulda en çok dikkat eden kişi olduğuma eminim ama ona rağmen olmuşsam çok üzülürüm. :(
Bunu söylemek çok üzüyor ama Covid-19 semptomlarının neredeyse hepsini taşıyorsunuz... Geçmiş olsun. Lütfen kendi sağlığınız, çevreniz için kendinizi eve kapatmanızda fayda var. Fakat emin olmak için bir test yaptırabilirsiniz.

Bizim de beden hocamız yazılı sınav yapmayı planlıyor. Her ders bir sürü saçma bilgi ve hikaye anlatıyor. Sanırım sınavlarda boğulan bir kadını nasıl kurtardığını soracak çünkü derslerimizin hepsi bu şekilde geçiyor. Kimse dinlemiyor tabii.

Aynı şeyler hocam. Hedefim futbolcu olmak keşke nitelikli lise seçmeseydim diyorum. Düz bir okula gitseydim çekmeseydim şu dertleri. Hem de sürekli "futbolcu olacaksan niye bu okula geldin?" Diyen ileri zekalıların tavsiyelerini duymazdım.

Test yaptır nefes darlığı çektiğini de yazmışsın. Yaptırmaya gidersen çift maske tak.

Aynı şeyler hocam. Hedefim futbolcu olmak keşke nitelikli lise seçmeseydim diyorum. Düz bir okula gitseydim çekmeseydim şu dertleri. Hem de sürekli "futbolcu olacaksan niye bu okula geldin?" Diyen ileri zekalıların tavsiyelerini duymazdım.

Futbolculukla nitelikli liseler birbirine çok uzak şeyler maalesef :( Lise hayatın boyunca bu üstün zekalı insanların eleştrilerinden kurtulamayacaksın gibi duruyor. Çok anlamam ama acaba futbol okulu gibi bir yere gidiyor musunuz? Malum insanlar 10 - 11 yaşlarında başlıyorlar.

Geri
Yukarı