COVID testi yaptırılmalı mı?

• Konuyu başlatan Ashes
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 1B

Ashes

Hectopat
Makaleler
1
Bugün boğaz ağrısı, baş ağrısı, hapşırma, öksürük, balgam ne ararsan var. Cumartesiye kadar beklememe gerek var mı test için? Çünkü 3-4 günde belirti gösteriyor diye okumuştum. 2 doz aşımı oldum.(tat ve koku alıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğuk algınlığı olma ihtimali de yüksek. Yine de ne olur ne olmaz diyerek test yaptırın derim ben.

Bugün boğaz ağrısı, baş ağrısı, hapşırma, öksürük, balgam ne ararsan var. Cumartesiye kadar beklememe gerek var mı test için? Çünkü 3-4 günde belirti gösteriyor diye okumuştum. 2 doz aşımı oldum.(tat ve koku alıyorum)
Bende ona benzer bir durumdaydım. Test yaptırdım Negatif çıktı içim rahatladı. Yaptır derim.

Genelde belirtilerden 1 hafta sonra yaptırın diyorlar. O zaman belli oluyormuş. Tedirginsen direkt gidebilirsin de tabi.

Hocam aynısı bende de var. Mevsim değişikli nedeniyle soğuk algınlığı geçiriyoruz. A-Ferin ve burun spreyi almanız yeterli.

Ne alaka? Karantinaların işe yaradığını herkes biliyor yapsın yine de belki pozitif çıkacak sonucu bunu bilemeyiz ne olur 2 hafta hem iyileşmiş oluyor insanlar hem de dinlenmiş oluyor ve kimseyede bulaştırmıyor.

Öyle ama dışarı çıkmayınca insan daralıyor dinlenmek açısından iyi testlere güven olursa tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı