cPanel ile başlangıç düzeyi Linux hosting

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. GoDaddy üzerinden cPanel ile başlangıç düzeyi Linux hosting satın almak istiyorum. Ama sadece 1 aylık almak istiyorum. Bunun da maliyeti yaklaşık 70 try civarında. Şimdi bu hosting bana SSL sunmuyor bildiğim kadarıyla öyle mi?

Sadece ucuz bir hosting açıp kendi projelerimi ekleyeceğim içerisine o kadar fazla bir şey istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ucuz bir hosting açıp kendi projelerimi ekleyeceğim içerisine o kadar fazla bir şey istemiyorum.
Eğer projeniz gerçekten küçükse ücretsiz sunucuları da değerlendirin isterseniz.
  • Infinity Free: Adil kullanım kotası ile kısmen sınırsız web sunucusu sağlıyorlar. Gözle görülür tek sıkıntısı IO işlemlerinin çok fazla kullanıcı bulunması yüzünden yavaş olması.
  • Awardspace: 5 GB upload sınırı var ve dış bağlantılar yasak, curl kullanamazsınız. Bunlar dışında en profesyonel ücretsiz sunucu sağlayıcısı.
  • FreeWHA: Eğer siteniz, sunucu sağlayıcının gereksinimlerini karşılıyorsa ücretsiz ssl veriyorlar. Eksi yanı da sitenize FreeWha reklamı ekleniyor.

Ücretsiz ssl sunan bir yerden alım yapabilirsiniz, örnek;

Ücretsiz ssl sunan bir yerden alım yapabilirsiniz, örnek;

Teşekkürler

Desteği dışında hiçbir özelliği olmayan bir firma. Türk hostinglere bakabilirsiniz, ekonomik olur.
Hangi firma hocam?

Bu mu açtığım konudakı firma mı?

Geri
Yukarı