CPU %20'de kullanılırken 100 derece sıcaklıkta

Mozer_5

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
11th Gen i5-11400
CPU %20 de kullanılırken bilgisayarın masaüstünde sıcaklık 100 dereceyi buluyor ve bu durumu bir tülü çözemedim tarama programı ile virüs filan da tarattım fakat yine de herhangi bir virüs bulamadım ve kasanın kendisi soğuk bütün fanları çalışıyor be aynı zamanda sıvı soğutması da takılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU %20 de kullanılırken bilgisayarın masaüstünde sıcaklık 100 dereceyi buluyor ve bu durumu bir tülü çözemedim tarama programı ile virüs filan da tarattım fakat yine de herhangi bir virüs bulamadım ve kasanın kendisi soğuk bütün fanları çalışıyor be aynı zamanda sıvı soğutması da takılı.
Termal macunu kontrol ettinmi? Sanki sıvı soğutucu ile işlemci temas etmiyor gibi.

Herhangi bir virüse ulaşamadıysanız sorun soğutma sistemiyle alakalıdır, ilk kontrol edeceğiniz şey termal macun ve soğutucunun düzgün takıldığı olsun.

Hangi program ile baktın sıcaklığına.

Geri
Yukarı