RX 570 yükte 80 derece sıcaklıkta çalışması

Batuhan75

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Sorun başlıkta da belirttiğim gibi. Kartım RX 570 Gaming X 4 GB. Oyunlarda 80 dereceye çok hızlı bir şekilde çıkıyor ve gittikçe gidiyor bu arada kartım undervolt'lu 1000 mv. Fakat ona rağmen 80 derece oluyor fan ayarlarını da yaptım aynı termal macunu da Arctic MX-4 ile yenilemiştim ama değişen bir şey olmadı. Bir de bir şey fark ettim ısı boruları çok çok az ısınıyor sizce sorun burada mı? Lütfen yardımcı olun.

Merhaba arkadaşlar. Sorun başlıkta da belirttiğim gibi. Kartım RX 570 Gaming X 4 GB. Oyunlarda 80 dereceye çok hızlı bir şekilde çıkıyor ve gittikçe gidiyor bu arada kartım undervolt'lu 1000 mv. Fakat ona rağmen 80 derece oluyor fan ayarlarını da yaptım aynı termal macunu da Arctic MX-4 ile yenilemiştim ama değişen bir şey olmadı. Bir de bir şey fark ettim ısı boruları çok çok az ısınıyor sizce sorun burada mı? Lütfen yardımcı olun.
Kasanı belirtebilir misin?

Undervolt'u MSI Afterburner'dan yaptıysanız power limiti de düşürün biraz, ısınması azalacaktır. Ama sıcaklığı normal değil.

Kasanın hava alacak yeri yok. Bununda etkisi var fakat yine de bu değerler normal değil.

Yan kapağı açınca da bir değişiklik olmuyor ama kasanın hava akışı iyi bence çünkü işlemcim maksimum 57-58 oluyor i7 4790.
Undervolt'u MSI Afterburner'dan yaptıysanız Power limiti de düşürün biraz, ısınması azalacaktır. Ama sıcaklığı normal değil.

Radeon ayarlarından yaptım undervoltu.

Yeni konular

Geri
Yukarı