Çözüldü CPU %99 kullanılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bitflex

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dün MSI Dragon Center'ı indirdikten sonra beni inanılmaz şekilde uğraştırdı. Seste çatırdamalar falan olmaya başladı PC kasmaya falan başladı ne hikmetse neyse sildim bu seferde görev yöneticisinde işlemci %99-100 gözükmeye başladı ufak çaplı kalp krizinden sonra sıcaklığa bakayım diye OCCT'yi açtım orada işlemci kullanımı %1-10 arası değişiyordu. Sonra birkaç programdan daha baktım onlardada durum aynı %1-10 arası bu görev yöneticisinde bir bug mı acaba bu MSI Dragon Center bunudamı bozdu diye düşünmeye başladım bundan nasıl kurtulurum. Oyunlarda falan hiç sıkıntı yok tek sorun görev yöneticisinde %99 gözükmesi psikolojimi bozdu.

1603656773956.png

Çözüm
Sistem geri yüklemeyi kullanıp yazılımı kurmadan önceki bir tarihe sistemini geri yükleyip deneyebilirsin.
Windows Ses Aygıtı Grafik Yalıtımı nedir arkadaşlar %33 kullanım ile dikkatimi çekti. Bilen varsa aydınlatsın. Bu arada görev yöneticisi açınca özellikle bir program varsa çalışmakta olan işlemciden %20 oranından yer benimde.

Son düzenleme:
Windows ses aygıtı grafik yalıtımı nedir arkadaşlar %33 kullanım ile dikkatimi çekti. Bilen varsa aydınlatsın. Bu arada görev yöneticisi açınca özellikle bir program varsa çalışmakta olan işlemcieen %20 oranından yer benim de.

Hocam surekli değişiyor o onu kapattım başka bir şey geldi bu seferde şimdi geri yukleme yapıyorum bakalım nolacak.
Sistem geri yüklemeyi kullanıp yazılımı kurmadan önceki bir tarihe sistemini geri yükleyip deneyebilirsin.

1603659314242.png

Sistem geri yükleme 20 dakika sürdü sonra tamamlanamadı dedi ancak sorun çözülmüş hocam :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı