CPU boşta %0-8 kullanması normal mi?

Rhutles

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Görev Yöneticisi'ni açtığımda arka planda işlem yokken 0 1 0 1 olarak yüzdelerini değiştiğini görüyorum ama bazen de 6 7 8 oluyor 1 dakikada bir. Bunun sebebi nedir? Normal mi yoksa problem mi? System ara sıra 3 4 kullanıyor.

Arkadaşlar Görev Yöneticisi'ni açtığımda arka planda işlem yokken 0 1 0 1 olarak yüzdelerini değiştiğini görüyorum ama bazen de 6 7 8 oluyor 1 dakikada bir. Bunun sebebi nedir? Normal mi yoksa problem mi? System ara sıra 3 4 kullanıyor.

Normal gibi hocam.

Normal. Bazen Görev Yöneticisi'nin bugundan kaynaklı oluyor fakat bu değerler normal.

Bu gayet doğal bir durum. İşletim sistemi sen kullanmasan bile işlemciden yararlanır.

Senin için görev yöneticisine girip kendi değerlerimi inceledim. Görev yöneticisi, masaüstü pencere yöneticisi ve Windows gezgini CPU tüketiminde öne çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı