CPU Debug LED Yanıyor, PC Kapanıyor

Şöyle önü açık olanlara bak.

Ön kapağı açık kullan, tozlanma haricinde bir şey olmaz. Zaten tozlanma sürecini gözlemlersin. Daha sık temizlersin. Yalnız basınçlı hava üfleyerek temizleyecek olursan havayı çok yakından tutma.

Şöyle önü açık olanlara bak.

Ön kapağı açık kullan, tozlanma haricinde bir şey olmaz. Zaten tozlanma sürecini gözlemlersin. Daha sık temizlersin. Yalnız basınçlı hava üfleyerek temizleyecek olursan havayı çok yakından tutma.

Saç kurutma makinesini en düşük ayarında soğuk hava verecek şekilde kullanıyorum bir de kulak pamuklarıyla dar alanlarda temizliğini yapıyorum 😄 Öneri için de tüm yardımlarınız için de teşekkür ederim. Konu şimdi tam olarak çözüldü. İyi akşamlar.

Saç kurutma makinesini en yüksek ayarda ve yakından kullanabilirsin. Basınçlı havadan bahsettim. Ondaki basınçtan bir şey olmaz.

Vatan bilgisayarda test edip de nasıl sorunu bulamamışlar onu anlamadım?

Saç kurutma makinesini en yüksek ayarda ve yakından kullanabilirsin. Basınçlı havadan bahsettim. Ondaki basınçtan bir şey olmaz.

Orada kontrol edilirken kasayı yan yatırıyorlar ve kapağı açıyorlar o yüzden ne ısınıyordu ne kapanıyordu.

Tam çözüldü dedikten sonra tekrar bir patlak veriyor. Hiçbir ısınma olmamasına rağmen tekrar oyuna girdiğimde pc restart attı. Sıcaklığı düşürdük ama sıcaklıkla bir alakası olmadan yine kapanıyor temiz bir format atmayı düşünüyorum.
Format sonrası tüm sürücüleri yükledim sorunum hala devam ediyor. Sıcaklık ile alakası yok ve hala oyunun ortasında PC restart atıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı