CPU, HDD ve Ekran Kartının Isınması

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar ekran kartım daha yeni garantiden geldi taktım sıkıntı yok takmadan önce bir sıkıntı yoktu yani kasa 50 dereceyi görüyordu. Maksimum şimdi ekran kartını taktım oyuna girdim her şey sorunsuz fakat, oyundayken 60 dereceleri görüyor CPU, HDD, VGA. Çok sıcak bizim buralar kapalı alandayım her yeri açtım azda olsa sıkıntı giderildi ama yine 60 dereceyi görünüyor benim kasamın dışı kapalı yani camlı değil hava alacak yeri de var sıkıntısı, bir tane 20 cm'lik mini vantilator alacağım. Ne kadar soğutur bilmiyorum dışına koyacağım kasanın. Ayriyetten kasada kasa fanı var, işlemci fanı var, ekran kartı fanı var ve oyundayken biraz fazla fan sesi geliyor ve ek bilgi kasanın bulunduğu yerin 3 tarafı kapalı yani hava akımı olmuyor da olabilir.
Vantilator.

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartı zarar görmez 90 dereceye kadar sıkıntı çıkarmaz merak etmeyin, vantilator uygun fakat yorumlarda sesli diyen var sessiz diyen var ona göre dikkatli ol.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı