CPU Kullanımı %100

• Konuyu başlatan Oğulcan Erişti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 31B
Sorun an itibari ile devam etmekte. Bilgisayari yaklasik 2 dakika bos biraksam, fareyi oynatmasam aninda CPU kullanimi %100 oluyor ve bu belirttigim hata ayni sekilde geri geliyor. Suruculer guncel.. @Recep Baltaş

Her sey en duzgun halinde, hicbir eksik yok. Ayrica yazdigim gunden yaklasik 2 hafta gecti. Format atsam mi, atmasam mi tereddut icerisindeyim. Bu sorunu cozemezsem, cildiracagim.

Eğer CPU'yu çok kullanan program var ise onu sil belki çok yük bindiriyordur o yüzden olabilir veya İşlemci fazla da ısınıyor olabilir Görev Yöneticisinden CPU kısmından en fazla yük bindiren ne varsa bir sonlandırın bakalım düzelecek mi ?

Teşekkürler @melgoth. Orada yazanları uyguladım ve bir görev ile daha karşılaştım. Sistem boşta iken çalışmaya başlıyor, sorun bu olabilir diye düşünüyorum. Bilgisayarı boş bırakınca anlayacağız. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı