CPU kullanımı gereksiz artıyor

Cyberdarkskyy

Femtopat
Daha fazla  
Son 5 aydır CPU kullanımım da gereksiz artışlar yaşanıyor, 5 ay önce CPU kullanımı %40'larda olan programlar şu anda %80 hatta üstlerine çıkıyor bu nedenden dolayı performans sorunu yaşıyorum. Bunun sebebi nedir? Nasıl düzeltebilirim?
Şimdiden teşekkürler.

Son 5 aydır CPU kullanımım da gereksiz artışlar yaşanıyor, 5 ay önce CPU kullanımı %40'larda olan programlar şu anda %80 hatta üstlerine çıkıyor bu nedenden dolayı performans sorunu yaşıyorum. Bunun sebebi nedir? Nasıl düzeltebilirim?
Şimdiden teşekkürler.
Korsan oyun vb. indirdiğinizi hatırlıyor musunuz? Büyük ihtimal virüs kapmışsınız 🦠

MalwareBytes ile Tam tarama yapın.

Yaptığım oldu fakat bu 2 sene önceydi belki de daha fazladır bu süre, Kaspersky ile de tam tarama yaptım fakat hiçbir şey bulunamadı.
Arkadaşın dediği gibi malwarebytes ile de tarama yapın, yaptıktan sonra silebilirsiniz uygulamayı. Onun haricinde de Görev Yöneticisi, işlemler sekmesinin fotoğrafını atabilir misin?

Arkadaşın dediği gibi Malwarebytes ile de tarama yapın, yaptıktan sonra silebilirsiniz uygulamayı. Onun haricinde de Görev Yöneticisi, işlemler sekmesinin fotoğrafını atabilir misin?

Şu anda böyle, Kaspersky ile tekrardan tarama yaptım bir kaç şey silindi ufaktan bir test yapıp CPU oranına ve performansa bakacağım düzelmez ise dediğiniz gibi Malwarebytes ile tarama yapmayı deneyeceğim.

Arkadaşın dediği gibi Malwarebytes ile de tarama yapın, yaptıktan sonra silebilirsiniz uygulamayı. Onun haricinde de Görev Yöneticisi, işlemler sekmesinin fotoğrafını atabilir misin?

Onu da denedim hâlâ aynı.

Dosya Ekleri

• CPU.PNG
    CPU.PNG
    150,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Geri
Yukarı