CPU kullanımını sıfıra indirecek Windows 10 ISO'su önerisi

Eğer memnunsan Free sürümü var diye biliyorum. Ben 3 yıldır falan hiç av kullanmıyorum, bir şey olmadı hiç.

Bilgisayar hiç formatta atmadım.

Ben Windows kullanıyorum ve 2 ayda bir format çekiyorum kasılmalardan dolayı sonunda Ghost Spectre ile çözmüştüm ancak ondada CPU yüzdeliği çok değişiyor programlardan dolayı.

Eğer memnunsan Free sürümü var diye biliyorum. Ben 3 yıldır falan hiç av kullanmıyorum, bir şey olmadı hiç.

Bilgisayar hiç formatta atmadım. Güncelleme çıkınca katologdan indirip, manuel güncelliyorum.

Hocam vallaha kod boşa gitmesin diye kullanıyorum arkadaş bilgisayar aldıgında yanında vermişlerdi önceden bende av kullanmazdım sanki PC'yi sömürüyor gibi gelirdi meğerse Defender yüzündenmiş.

Kullanımı sıfıra indirmek yararlı mı? Yararlı olur mu cidden? İki elin olup da bir işi tek elle yapmaya çalışmak gibi bir şey olur bu bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya dostum kullandığın distro ne ne kadar kullandın ne zamandan beri biliyorsun emoji atıp geçiştirmek ne kadar kolay.

Bu Dual boot olayının sınırı var mı peki hocam? Veya bir HDD ile birçok laptopu network ile Linux boot edebilir miyiz?

Ben Windows kullanıyorum ve 2 ayda bir format çekiyorum kasılmalardan dolayı sonunda Ghost Spectre ile çözmüştüm ancak ondada CPU yüzdeliği çok değişiyor programlardan dolayı.
Bakım yapacaksın birazcık. Eğer bilgisayar kullanıyorsan;

1. Modifiye ediceksin,
2. Ayda bir defragment yapacaksın boşlukları dolduracak şekilde
3. Sürücü artıkları ve program, registry artıklarını da ayda bir temizleyeceksin.

Ben hiç format atmıyorum bilgisayara. Atsam kasar çünkü :D. Güncelleme çıkınca elle güncelliyorum hemen.

Hocam adı üstünde (Dual) 2 adet işletim sistemi kurabilirsiniz.

İnternet kafe mantığı bir sisteme geçeceğiz veya hocam Dual boot olayı olacak karar veremedim.

Bakım yapacaksın birazcık. Eğer bilgisayar kullanıyorsan;

1. modifiye edeceksin,
2. ayda bir defragment yapacaksın boşlukları dolduracak şekilde.
3. sürücü artıkları ve program, registry artıklarını da ayda bir temizleyeceksin.

Ben hiç format atmıyorum bilgisayara. Atsam kasar çünkü :D. Güncelleme çıkınca elle güncelliyorum hemen.

Otomatik programlar yapıyor ancak tam bir bilgim yok şu anki sistemden zaten memnunum.Genede teşekkürler.

Geri
Yukarı