CPU sıcaklığı 95 derece sorun olur mu?

Emre Akl

Hectopat
Merhaba, Ben PC'ye RDR2 aldım faket CPU sıcaklığı Max 95 gösteriyor sıkıntı yaratır mı? GPU ise 75 derece. PC'yi 6 ay önce falan topladım acaba termal macunu mu bitti diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
95 dereceler biraz sıkıntılı sıcaklıklar. Kasa içi hava akışınızı kontrol edin veya bu süreçte işlemci soğutucu ile ilgili herhangi bir işlem yaptıysanız tekrardan montaj yapın.

Eğer Ryzen ile birlikte gelen stok soğutucu ve altındaki macunu kullanıyorsanız değiştirmenizde fayda var.

95 dereceler biraz sıkıntılı sıcaklıklar. Kasa içi hava akışınızı kontrol edin veya bu süreçte işlemci soğutucu ile ilgili herhangi bir işlem yaptıysanız tekrardan montaj yapın.

Eğer Ryzen ile birlikte gelen stok soğutucu ve altındaki macunu kullanıyorsanız değiştirmenizde fayda var.
işlemci soğutucu ile ilgili birşey yapmadım. Aldığımdan beri kasa kapağını bile açmadım işlemci fanı için önereceğiniz bir marka varmıdır acaba.
işlemci.

Bu noktada söylenebilecek bir sürü firma var bütçeniz nedir önemli olan. Sıvı soğutma mı hava soğutma mı istiyorsunuz?

İşlemci soğutucu ile ilgili bir şey yapmadım. Aldığımdan beri kasa kapağını bile açmadım işlemci fanı için önereceğiniz bir marka var mıdır acaba.

İşlemci.

Farkındasın ben modeli sordum, sen ise bana Türkçe dersi vermeye çalışıyorsun. Bu kafadan hiç anlamadım.

Geri
Yukarı