CPU Turbo Boost açılmalı mı yoksa kapatılmalı mı?

Kullandığınız bilgisayar son kullanıcının günlük bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılaması için tasarlanmış, oyunculuk için uygun değil. Sürekli yük altında bu sıcaklık değerlerini görmeniz olağan sayılabilir. Ancak güzel değerler olduğu söylenemez. Belki çok kaliteli bir termal macun ile değişim sağlarsanız iyileşmeler olabilir.

Kullandığınız bilgisayar son kullanıcının günlük bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılaması için tasarlanmış, oyunculuk için uygun değil. Sürekli yük altında bu sıcaklık değerlerini görmeniz olağan sayılabilir. Ancak güzel değerler olduğu söylenemez. Belki çok kaliteli bir termal macun ile değişim sağlarsanız iyileşmeler olabilir.

Zaten amacım AAA seviyesinde oyunları oynamak değil hocam. Genelde oyunları düşük ayarlarda oynamak benim için sorun olmadığı için bu laptopu aldım.

Hocam haklısınız fakat bana anormal geldi.

Kasa olsa tamam ama hem yaz ayındayız kışın olsa tamam fazla ama laptop hocam bu. Arkadaş temizliği yaptırsın laptopun yapmadıysa. Eğer yaptırdıysa yapacak bir şey yok kalıcak öyle normal onun için. Zaten otomatik hızını yavaşlatıyor koruyor kendini işlemci sıkıntı olmaz.

Zaten amacım AAA seviyesinde oyunları oynamak değil hocam. Genelde oyunları düşük ayarlarda oynamak benim için sorun olmadığı için bu laptopu aldım.

Sıkıntı olmaz. Temizlik yaptırın termal macun değişsin onun dışında sıkıntı yok.

Kasa olsa tamam ama hem yaz ayındayız kışın olsa tamam fazla ama laptop hocam bu. Arkadaş temizliği yaptırsın laptopun yapmadıysa. Eğer yaptırdıysa yapacak bir şey yok kalacak öyle normal onun için. Zaten otomatik hızını yavaşlatıyor koruyor kendini işlemci sıkıntı olmaz.

Sıkıntı olmaz. Temizlik yaptırın termal macun değişsin onun dışında sıkıntı yok.

Termal macun değiştirmeye çalışacağım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı