CPU ve GPU fanları tam güç çalışıyor ve görüntü gidiyor

mimforeva

Decapat
Son bir haftadır yeni topladığım sistemde GPU ve CPU fanları tam güçte çalışıyor ve monitörde görüntü gidiyor. Discort'ta konuşmam kesilmiyor. Bazen oyunlarda bazen de sistem boştayken bunu yapıyor. Ekran kartı driverını 05.09 dün yaptım, bazen 1 gün olmadığı oluyor. Bu tarz sorun ile karşılaşan oldu mu?

Aynı sorun bende de var. Kart yüke binince sistemden görüntü gidiyor ve fanlar deli gibi dönmeye başlıyor. Bu sorun kartımı değiştirince oldu ve teknik servisle görüştüm. PSU'da sorun olduğunu söylediler. Şimdi PSU alıp deneyeceğim. Buraya yazarım sonucu.

Son bir haftadır yeni topladığım sistemde GPU ve CPU fanları tam güçte çalışıyor ve monitörde görüntü gidiyor. Discort'ta konuşmam kesilmiyor. Bazen oyunlarda bazen de sistem boştayken bunu yapıyor. Ekran kartı driverını 05.09 dün yaptım, bazen 1 gün olmadığı oluyor. Bu tarz sorun ile karşılaşan oldu mu?
Sorunu çözebildiniz mi bilmiyorum fakat ben denemelik bir PSU taktım ve cayır cayır oyunumu oynadım. Sorun PSU'daymış. Şimdi bayramdan hemen sonra alacağım bir tane.

Sorunu çözebildiniz mi bilmiyorum fakat ben denemelik bir PSU taktım ve cayır cayır oyunumu oynadım. Sorun PSU'daymış. Şimdi bayramdan hemen sonra alacağım bir tane.

Çözdüm hocam, ekran kartı kasa içinde deli bir sıcaklık oluşturuyor bende ön camı sökerek öndeki 3 fanın önünü açarak iç sıcaklığı azalttım bir daha donma yaşamadım.

Bende PSU aldım bayramdan sonra gelecek bakalım düzelir inşallah.

Çözdünüz mü sorunu?
Bende de aynı sorunun benzeri yaşanıyor şu anda, normal kullanımda hiçbir problem yok ne zaman oyuna girsem ekran kartı fanları tam güçte çalışmaya başlıyor ve görüntü gidiyor reset atmadan bilgisayarı kullanamıyorum işlem yapamıyorum, reset attıktan sonra ise saatlerce kullansamda sorun olmuyor. Ekran kartı GTX1660 Ti mini

Yeni konular

Geri
Yukarı