Çözüldü CPU'nun %100 kullanılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mertttt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba:

CPU 1 ve CPU 7 sürekli %100 kullanım neden olabilir?

Yardımlarınızı rica ederim.

Kullanımlar.png

Çözüm
Bu siteden antivirüsü indirip tarama yapmanı öneririm, bilgisayarından kripto para madenciliği yapılıyor olabilir ama korkulacak bir durum yok. Sadece anti virüsü indirip tarama yap, eğer sorun devam ediyor ise ilk önce üstteki arkadaşında söylediği gibi görev yöneticisinden işlemciyi hangi program %100'e çıkartıyor görebilirsin, veya MSI Afterburner programında sorun olabilir, ayarları sıfırla ve silip tekrar yüklemeni öneririm.
Bu siteden antivirüsü indirip tarama yapmanı öneririm, bilgisayarından kripto para madenciliği yapılıyor olabilir ama korkulacak bir durum yok. Sadece anti virüsü indirip tarama yap, eğer sorun devam ediyor ise ilk önce üstteki arkadaşında söylediği gibi görev yöneticisinden işlemciyi hangi program %100'e çıkartıyor görebilirsin, veya MSI Afterburner programında sorun olabilir, ayarları sıfırla ve silip tekrar yüklemeni öneririm.

Çözüm
Bitcoin miner virüsü bulaşmış olabilir bilgisayarınıza bunun için Kaspersky indirin tam tarama yapıp virüsü silin.

Gorev yöneticisine girdigimde CPU kullanımı %23 kontrol ettim ancak %100 yapan bir işlem yok 1 ve 7 çekirdeği nasıl göreceğim onlar %100 sabit.

Gorev yöneticisine girdigimde CPU kullanımı %23 kontrol ettim ancak %100 yapan bir işlem yok 1 ve 7 çekirdeği nasıl göreceğim onlar %100 sabit.

Hocam benim AMD Radeon Software de CPU kullanımı sürekli %0 da gözüküyor. O tarz bir hata olabilir. Siz Kaspersky ile bir taratın, baktınız sıkıntı yok, bilgisayarı kullanmanızda da bir sıkıntınız yok, takılma, donma, cart curt yoksa çok önemsemeyin bence. Afterburner gibi başka bir program deneyin. Onda da böyle mi bakın.

Merhaba.

Dediğinizi yaptım 14 adet dosya buldu benim bildiğim viriüs ismi trojan diğerlerini biliyorum.
Sorunum çözüldü teşekkür ederim.
Virüs programını silebilirim sanırım.

Değerler.png

Yeni konular

Geri
Yukarı