CPYTorrent.com indirilen oyundan virüs bulaşmış olabilir?

Anil JK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Biliyorum torrent desteği yok ama bir tane saf arkadaşım böyle bir siteden Fall Guys indirmiş ve oyunu açamamış. Çocuğa bir şey olmasından korkuyorum tüm özel şeylerini PC'de tutuyor. Güvenli mi bu site?

Not: Site büyük bir siteye benziyor ama Fall Guys kırıldı mı emin olmadığım için kandırmaca olabilir diye korktum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum torrent desteği yok ama bir tane saf arkadaşım böyle bir siteden Fall Guys indirmiş ve oyunu açamamış. Çocuğa bir şey olmasından korkuyorum tüm özel şeylerini PC'de tutuyor. Güvenli mi bu site?

Not: Site büyük bir siteye benziyor ama Fall Guys kırıldı mı emin olmadığım için kandırmaca olabilir diye korktum.
Fall guys daha kırılmadı ve kırılmayacak büyük ihtimal. Arkadaşınızın dosyaları tehlike de olabilir. Kaspersky ve Malwarebytes ile taratın.

Umarım arkadaşınızın bilgisayarına bir şey olmaz...
Oynasana.com sitesi üzerinden ben 7 TL'ye almıştım. Belki almak isterse arkadaşınız, bilginiz dahilinde olsun. Haftada bir kere 7 TL'ye düşüyor.

CPY'nin adını kullanan, oyun diye virüs indirten bir site gibi gözüküyor. Malwarebytes indirip tarama yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı